SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rudzilla/ str. 23,48,66/ nowy start str. 69

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60838

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nie ma co ze sobą pertraktować i za bardzo rozkminiać, tylko trza dvpę pod pache zabrać i iść na siłkę. Za jakiś czas będzie jeszcze gorzej, a jak ciało zacznie tracić na jakości, to dodatkowego demota złapiesz.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Obli dobrze mowi mnie zebranie sie do kupy zajelo ze trzy miesiace i teraz zaluje,ze tak dlugo sie zbieralam. Choc nadal dopada mnie lenistwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Dzięki za kopniaka - mam nadzieję, że dzis wieczorem uda mi się choć w pracy troszkę sztanga pomachać i poskakać na skakance a jak ogarnę ten bałagan w pracy to jutro zbieram dupę w troki i zapierniczam na siłownię...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Poszłam jednak na siłownię w pracy ale zrobiłam taki lekki trening, żeby się na początku od razu nie zniechęcić i sprawdzić jak pójdą mi prawidłowe serie poszerzone. Postanowiłam cały tydzień pochodzić tylko w pracy bo i tak tu siedzę całe dnie ale przynajmniej nie czuję presji czasu i nie musze chodzić z telefonem - mam nadzieję, ze będzie dobrze i od poniedziałku wrócę na normalną siłownię.
W związku z tym, że nie mam tu maszyn pozastepuję sobie niektóre ćwiczenia innymi. Jednak już po dzisiejszym poczułam troszkę wiatru w żagle i może być tylko lepiej.
Oto mój trening na dziś:

Dzień 1.
1. wyciskanie sztangi na płaskiej 4x5 poszerzona seria ( zrobiła tylko 30 kg. Poszerzone po 4 powtórzenia)
2. wiosło sztanga 4x5 poszerzona seria 40 kg ( poszerzone po 4 i po 3 powtórzenia)
3. wyciskanie na skosie 5x4-6 regres 30 kg x4x4, 27,5 kg x 5x5, 25 kg x 6
4. ściąganie drążka do klaty szeroko- tu nie mam sprzętu więc zastąpiłam wiosłowaniem ze sztangielką w oparciu tułowia – 15 kg x 6, 12,5 kg. X 7, 10 kg x 8

Wiem, że mogę więcej ale tak na zachętę wystarczy i nie powiem że robiłam w powietrzu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Dzisiaj znów w pracy trening odbyłam. Zrobiłam jedynie 8 serii przysiadów - progres, martwy ciąg na prostych nogach - progres, wykroki stacyjne ze sztangą 20 kg , 3 x 8 powtórzeń oraz RDL - delikatnie jakieś 40 kg po 10 powtórzeń. Dodałam trochę wymachów nogi w tył w podparciu tak od siebie na dobicie. Łydka 3 x 15 powt, 16 kg sztangielka.
Te cieżary mimo, że nie zbyt duże to mając lustro robiłam uwaznie i technicznie i przynam, że czuję nogi już teraz i czułam cały czas, pracowałam całym ciałem, nawet pośladki poczułam w każdym ćwiczeniu co przy tych większych normalnych ciężarach albo się nie zdarza albo z przerażenia nie czuję :)
Miseczka z dzisiaj. Zastanawiam się czy tzw. sernik lub placek białkowy nie byłby dobrą przekąską zaraz po treningu??? Ostatnio tak robię i przyznam, ze mi gra :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ech... no i gdzie ta fitnesska? Moze byc ten sernik potraingowo tylko wracaj na droge progresji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Wrócę napewno. Tylko chciałabym się dowiedzieć, dlaczego w innej siłowni z jedyną tylko różnicą w sztandze - jedna jest na bramie i stabilna a druga bez niczego i wsztystkiego trzeba pilnować - mam skrajnie różne wyniki siłowe?. Czy to moze mieć znaczenie???? Tą na bramie biorę wieksze ciężary a na tej drugiej mogę wziąć o wiele mniej i tak jest z każdym ćwiczeniem.
Z drugiej strony przy tej somodzielnej sztandze ( w pracy) jakoś tak czuję całe ciało i naprawdę wydaje się że robię wielostawowce - na tamtej siłowni tak nie mam.
Dziś po wczorajszych przysiadach czuję: całe uda, prostowniki pleców, nawet barki oraz brzuch - nie sa to zakwasy tylko czuję ze poćwiczyłam wczoraj dobrze :)

Zmieniony przez - rudzilla w dniu 2012-02-29 07:44:25




Zmieniony przez - rudzilla w dniu 2012-02-29 19:38:31
Dzień beztreningowy

Zmieniony przez - rudzilla w dniu 2012-02-29 19:39:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Trening na dziś - troszkę zmodyfikowany bo znów w pracy. Coraz bardziej się przekonuję do siłowni w pracy bo zaczęłam wyczuwac cieżary i pozwalają mi one poczuć całe ciało - choć wielu sprzętów nie mam. Dałoby sie jakoś ten trening przerobić tylko na sztangę i hantle????


Dzień 4.
1. wyciskanie sztangi siedząc 4x5 poszerzona seria 22 kg poszerzona x4 i x3
2. szrugsy ramion ze sztanga 4x5 poszerzona 40 kg. Poszerzona x4 x4
3. wyciskanie sztangielek siedząc 12,5 kg x4 x4, 11,5 x5 x5, 10 x6
4b. brzuszki na piłce 3 x max
5a. russian twist 3x10 z piłką 6 kg
5b. brzuszki na skośnej 3 x max

Szamka z dzisiaj. Taka dziwna rozpiska bo zrobiłam sobie ciasteczka owsiano - migdałowe na śniadanie a na obiad z pośpiechu wyjęłam z zamrażalki pierogi z serem.


Coś w tej rozpisce popierniczyłam - to jest 5 posiłków tylko zapisało mi się jako 3 - tak że spokojnie :)

Już się nie moge doczekać ciepełka, żebym mogła wyjąć rower i pojeździć. Do skakanki powoli dojrzewam i może w sobotę albo w niedzielę poskakam w pracy.

Zmieniony przez - rudzilla w dniu 2012-03-01 18:35:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Dzisiejsze jedzenie a na trening własnie się wybieram na siłkę w pracy. Mam trochę zakwasiki na nogach ale dam radę.
Do rozpiski dodam tylko jeszcze sernik po treningu czyli jakieś 298 kcal, 41 g - B, 8 g. - T, 13 g. - WW




Trening na gorąco sprzed kilkunastu minut:

Dzień 5.
Obwód A do wykonania x 2
1a. push press x 10 22,5 kg.
1b. wykroki stacyjne 15 powtórzeń 2 x 10 kg
1c. podciąganie/opuszczanie/invert rows x 10
1d. Plank na boku x 30 sek. na stronę
1e. Turlanie piłki pod siebie x 15

Obwód B do wykonania 1x
1a. wiosło sztanga x 10 42,5 kg
1b. MC na prostych x 10– 60 kg
1c. wykroki stacyjne 12 powtórzeń. 2 x 10 kg
1d. Przysiad bułgarski x12 na stronę 2 x 5 kg

Obwód C do wykonania x 3
1a. wejście na ławkę x 12 na nogę 2 x 5 kg
1b. dipy na triceps ławeczka x 10
1c. pajacyki x 25
1d. Superman 30 sek.


Zmieniony przez - rudzilla w dniu 2012-03-02 17:59:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Dzisiejsza miska. Placki z soczewicy, łosoś, ciastka owsiane ( zostały mi więc zjadłam 2 na śniadanie z miodem), placek białkowy na kolację a że mam ochotę na słodkie to zrobię bitą śmietanę z białkiem ( zmieściłam się w limicie:)


Warzywa z dziś - fasola biała, burak, soczewica, por, cebula, fasolka zielona, marchewka i wiele innych. Zrobiłam barszcz ukraiński z mrożonki :)

Zmieniony przez - rudzilla w dniu 2012-03-03 19:13:10
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czas wziąć się za siebie :) Początki metamorfozy - redukcja wagi

Następny temat

Redukcja by Karniak ;]

WHEY premium