Szacuny
0
Napisanych postów
45
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
84
Do zainteresowanych KWP Poznań.
Dowiedziałem się że dzwonią do kandydatów , którzy mają od 150 pkt. w zwyż. Około (dokładna data dopiero się pojawi z KGP) 10.10 będą przyjecia jednak tylko do OPP Poznań.Info pochodzi z kadr jednak nikt się pod tym nie podpisze.Usłyszałem rozmowe z jakimś komisarzem w tle jak gadałem z opiekunką przez telefon.
Szacuny
0
Napisanych postów
26
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
427
A ja teraz będę czekał na Multi do 3miechów w Łodzi.
W Sobotę 25.09 byłem w Legionowie na testach, do przodu ale nie ma czym się chwalić ;( za szybko zaznaczyłem parę pytań, 2-powtórki brzuszków i mokry trup wrr.
Panie odpadały głownie na piłkach-linia lub nie dolot lub minimalnie czas.
Choć panowie młodzi też przekraczali linie przy piłkach i do widzenia, choć jeden przebił wszystkich ludzie patrzyli zaskoczeni jaki był sumienny i dokładny tylko czas był ponad 2min.
Szacuny
0
Napisanych postów
78
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
648
wujek2425 przyjęcia będą nie tylko w Poznaniu ale i w większości województw, ale mało miejsc po 10-20 osób, może coś w grudniu, a jak nie to zostanie przyszły rok...