SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 345855

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3041
1) cel: nabranie masy mięśniowej
2a) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*: TCM OLIMP 360 kaps oraz OLIMP KREATYNA MEGA CAPS 90 kaps
3) staż: 19 miesięcy
4) przerwa od ostatniego cyklu kreatynowego: 6 miesięcy
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat:
2 cykle na Mono Olimp - byłem bardzo zadowolony
6) dokładny opis problemu/konkretne pytanie:
W jakich ilościach i o jakich porach przyjmować ww. supple.
7) uwagi (np: jestem po cyklu na saa)



Zmieniony przez - nokia6610 w dniu 2010-07-13 21:15:45
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 13475 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
DT:mono przed treningiem 5g po treningu 5g jabłka
DNT:5g jabłka
Jak sie mono skonczy zastepujesz jabłkiem.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, to tym razem ja :)
1) cel - Masa.
2b) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*:
-Kreatyna/Jabłczan kreatyny
-Białko - ostrowia
+ ?
4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie: Więc tak, białko jakie kupię to ostrowia 2,7kg. A zwracam się do was z prośbą o wybór kreatyny/jabłczanu , wolał bym by był/a on/a w proszku. Myślałem o 500g z olimpu. Moja propozycja dawkowania:
DT- rano naczzczo 5g kreatyny/jabłka , po treningu 5g kreatyny + 30-35g ostrowi, przed snem ostrowia 35g lub coś wysoko białkowego (będę się starał jeść na kolację coś wysokobiałkowego a nie proszek, ale nie zawsze wychodzi)
DNT- rano naczczo 5g kreatyny, + max 2razy ostrowia po 30-35g/raz.
Może coś do tego dorzucić?
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: Kreatyna olimp w kapsułkach . W miarę ładne przyrosty jak na moją budowę ciała. Duży przyrost siły.
6) możliwości finansowe: Przedział 150-200zł
7) uwagi (np: jestem po cyklu na saa) - brak
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 13475 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
Jest ok nic nie zmieniaj.
Dobrey jabłczan : TCM, CM3.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 155
1) cel - Masa+ siła.
2b) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*:
- porządna kreatyna, mocna. Może być nieco droższa.
+ dobry gainer. Jestem zdecydowany na Mutanta, ale jeśli macie jakieś propozycje chętnie
4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie:
- staż: ok 2 lat bez przerw
- trening: 3-4 razy w tygodniu
- waga: 80-81 kg.
- wzrost: 185 cm.
Aktualnie jestem rok bez żadnych suplementów, potrzebuję motywatora, o konkretnych efektach.

5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: Ostatni cykl lipiec 2009- Shock Universala. Efekty rewelacyjne w połączeniu z mutantem i później Real Gain. Siła doskonały przyrost, masa + 5,5kg.
6) możliwości finansowe: Kreatyna do 150 zł.
7) uwagi: posiadam ZMA apteczne.
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
rozumiem, ze chodzi ci o przed treningowke?
np:
https://sklep.sfd.pl/Vpx_NO_Shotgun_V.3-opis3438.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 155
Nie do końca. Niejasno się wyraziłem, przepraszam. Chodzi mi ogólnie o np. mono, żeby zacząć od podstaw suplementację kreatyną itd. Ogólnie ruszyć organizm ze stagnacji, a przez to się domotywować. Ale taki booster bardzo chętnie bym dorzucił do kreatyny, bo jak przypomnę sobie motywację po Shocku to chęć do ćwiczeń u mnie była genialna. Tylko czy takie połączenie z krea będzie ok?
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Creapure_Monohydrate_Powder-opis26088.html
lub
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Creatine_Mega_Caps-opis26077.html

tak, mozna polaczyc z shotgunem.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 492
1) cel: nabranie suchej masy mięśniowej
2a) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*: tu nie jestem pewny czy Biogenix Cell Pump Natural(bo to stack wiec jest mocny ) ) lub Universal Nutrition Creatine micronized powder
3) staż: 8 miechow miesięcy
4) to bedzie pierwszy cykl
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: nie stosowałem
6) dokładny opis problemu/konkretne pytanie:
co mam wybrac cellpumpa czy UNC (czy dokupic carbo aby go brac z kreatyna i czy dokupic białka na noc zeby brac?)
7) uwagi: jak dawkowac cwicze około godziny 12 i nie wiem czy moge zrobic tak ze tylko przed południem a po juz nic tej kreatyny nie brac?

Zmieniony przez - BaranBPP w dniu 2010-07-19 12:16:30

ŁKS&WKS&WKP

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 13475 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
Bierz sam monohydrat.
DT:5g mono rano, 5g po treningu
DNT:5g mono rano
Dawka poranna moze byc razem sniadaniem, nie musi byc na czczo.
Białko - potreningowo sie przyda ( 1 paczka VitaFita ) jesli masz braki kup wiecej i dawkuj według brakow.
Zdr
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki marcowe pod lupą

Następny temat

REGULAMIN DZIAŁU - ANKIETA

electro
Polecane artykuły