SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 305958

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8843
A co sądzisz o takim cyklu 2x Cytogenix CytoCell - 600g
Znajomy bardzo sobie chwalił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
ja bym dal cytocella+jakis stack przed treningowy, lub poprostu j/faftaq, puche cyto+orotan/jablko/mono

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
TomQ-MAG przyszła mi paczka ale ze starym no shotgunem... MHF-1 a zamawiałem V.3 mam do wyboru odesłac tą starą i zamówic nową badz pozostac na tym , czy gra warta jest świeczki ? czy jest duża różnica pomiędzy nimi ?..

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
zostaw
jak dla mnie oba identyczne. a v3 wpisuje, bo jadlem glownie v3.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1508
za tydzień chce zrobic pierwszy cykl kreatynowy, będzie na mono, myślę nad Universal Nutrition Creatine micronized powder, jak wygląda dawkowanie? pucha 500g starczy na jeden cykl?
10g dziennie ? po 5g przed i po treningu dobrze myśle?

Powoli do celu :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
w tym topicu obowiazuje pewna zasada zadawania pytan z I strony tematu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1508
spoko moge pisac po raz 83548 to samo:
1) cel: chyba oczywiste jeśli chce brac kreatyne: masa miesniowa i siła
2a) nazwa produktu: Universal Nutrition Creatine micronized powder
3) staż: 0,5roku
4) przerwa od ostatniego cyklu kreatynowego: ten bd pierwszy
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: jw
6) dokładny opis problemu/konkretne pytanie: jak stosować przy diecie jem/niejem tj mozliwosc jedzenia po 16-17, czy naczczo nie będzie jakis przeciwwskazań w związku z tym

Powoli do celu :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
Dzięki TomQ-MAG niewiem czy sobie tyle wkręcam czy już po pierwszej porcji czuc działanie tego no shotguna... Oddam kilka glosów na ciebie w innych tematach za to moje marudzenie :)

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
tattoo91
jakbys uzyl wyszukiwarki, to bys dawno zapomniel o problemie.
DT rano 5g, po treningu 5g
DNT rano 5g

w jakich porach dnia obojetne

ThePower2
od tego jestem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46
Witam staż pól roku cel masa brałem już ma mass xxl i x-pande jakieś 3miesiące dobrze na mnie działały,temu chce kupić sobie jakiś zestawik dobry(mocny) na lato:) do wydania ok.500zł proszę o propzycję
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki marcowe pod lupą

Następny temat

REGULAMIN DZIAŁU - ANKIETA

WHEY premium