SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 307264

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 310
Skoro mówisz, że cykl kreatynowy max. 6 tygodni, to mógłbym zrobić te 2 cykle po 5 tygodni ?? Oprócz kreatyny teraz kupuje sobie białko, ale zastanawiam się czy jest sens brać je podczas cyklu... tzn. sens jest chyba zawsze, jako uzupełnienie braków w diecie :P Dietę mam mniej więcej według standardów, oczywiście nie mogę jej codziennie utrzymywać tak samo, ponieważ mam szkołę itp. Ważę 67kg, białko w wyjątkowe dni dochodzi do 150g, a tak to 110-130g średnio. Z węglami niby problemu nie ma, ale te np. 350g które powinienem spożywać to nie są tylko ww złożone, czasami jak mi brakuje dobijam to większą ilością ww prostych. Z tłuszczami nie ma problemu, tyle ile ma być tyle jest, czasami zdarzy mi się zjeść jakieś tłuszcze trans, ale to sporadycznie. W związku z moim problemem z nabraniem masy strzelam, że jestem ektomorfikiem, pomimo tego że jem przyzwoicie to niestety rosnę, ale powoli :/ Chociaż może i jest to związane z wiekiem, nie wiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
witam zamierzam przeprowadzić redukcje , źle mi na masie wole mieć krate na wierzchu.Myślałem na połączeniem 2x clout + hemorush przed treningiem ( spodobał mi sie skład + 0 cukrów )

) cel - reduckja / ubicie
2b) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*: clout , hemorush ( może jakaś inna opcja )
3) staż 5 lat
4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie: jak ew dawkować te preparaty , a może polecacie coś innego.
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: shock + storm jakieś 10-12 tyg temu , w sumie byłem nawet zadowolony ale shock dosyć słaby.Ze stacków HP za***iscie klepał , ale nie przełkne tego chyba więcej hehe
6) możliwości finansowe: ok 400
7) uwagi (np: jestem po cyklu na saa) nie ale możliwe że po tej wycince wskocze

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140
bo się pogubiłem, nie wiem do kogo były te odp. to co z tym cm3? warto? dodać coś do tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 498
Amenix - tak mozesz zrobic 2 cykle po 5 tygodni jesli pomiedzy nimi bedzie 5 tygodni przerwy...

szatdefak - mysle ze cm3 da rade tylko dodaj do tego dobra diete i jakis transporter tej krety a zreszta masz tam chyba ta glutamine to ona powinna starczyc , jezeli nie masz to zakup do tej kreatyny dextroze albo tauryne czy jak juz tam chcesz to ta glutamine daj ...:)

Tylko ciężką pracą ludzie w mięśnie się bogacą ...!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 498
jax- a nie lepiej by ci bylo polączyc clout z scorchem jak juz chcesz zrobic dobra wycinke to to by byl dobry pomysl .

wtedy bys bral rano i wieczorem scrocha po 3 kap ,a clouta przed i po treningu po 12g.. co o tym myslisz ?

Tylko ciężką pracą ludzie w mięśnie się bogacą ...!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
spalacze mam , tu chodziło o połączenie stacka z boosterem NO

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8912
Witam chce zaczac pierwszy cykl mysle ze mono najbardziej pasuje

1) cel masa
2b) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*:Mono ale jaki dobry na pierwszy cykl?
3) staż 6 miesiecy
4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie: jaka kreatyne mono dac + co do tego
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat:-
6) możliwości finansowe: na pierwszy cykl mysle niedrogie odzywki dobre 80-100zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 498
jax - to w takim razie ja bym ci proponowal NO xplode jeden z dardziej cenionych NO bosterow.

pudziant- jak bierzesz mono to nie ma znaczenia z jakiej firmy wezmiesz... wszystko to samo... mozesz i z olimpa i z vitala i z sciteca itp...wszystko jedno.. (patrz na cene to lepiej na tym wyjdziesz)

Tylko ciężką pracą ludzie w mięśnie się bogacą ...!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 310
Dzięki Kacza, to powiedz mi jeszcze czy lepiej brać tak jak ty powiedziałeś czyli :
DT 2,5g rano na czczo 2,5 przed treningiem i 5 po
DNT 5 rano i 5 przed ostatnim posiłkiem lub po 2,5 miedzy posiłkami

Czy lepiej tak :
DT 5g rano na czczo i 5g po treningu
DNT 5g rano na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 498
rob jak uwazasz :) ja swoje powiedzialem :D

Tylko ciężką pracą ludzie w mięśnie się bogacą ...!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki marcowe pod lupą

Następny temat

REGULAMIN DZIAŁU - ANKIETA

WHEY premium