SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 305853

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 316
1) cel: Masa
2) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*: TCM + Olimp Mega Caps monohydrat
3) staż: +/- rok
4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie: Jak połączyć te 2 kreatyny i czy w ogóle warto.
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat:
Raz monohydrat i jakiś efekt był.
Massacra - nic specjalnego.
6) możliwości finansowe: Do 200 zł
7) uwagi: Brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie bedzie wiekszej roznicyczy wezmiesz samo mono czy samo jablkoczy mono+jablko

dawku j tak by wyszlo ok 5 - 10g kreatyny na dobe, przy czym przynejmniej jedna porcja - okolotreningowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Krótka piłka z mojej strony, już bez ankiety... Drugi cykl mono czy jabłko? Mono ostatnio ładnie na mnie podziałało czy zda egzamin po raz kolejny? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4173
Mam pytanie czy jest sens połączenia jabłka(cm3) z estrem? jesli tak prosze o pomoc w dawkowaniu

Naród wspaniały, tylko ludzie k***y

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Chemik17 - ja preferuje mono na pierwszy, 4 i 12 cykl

hassan77 - docelową formą kreatyny - jest fosfokreatyna, niezaleznie od tego czy bierzesz jablczan, ester, mono czy cytrynian. Mozna oczywiscie kombinowac, laczyc, dzielic itp - ale trudno odniesc się do jakichś konkrentyn zrodel które by potwierdzały iż stosowanie dwoch form kreatyny jest lepsze niz stosowanie jednej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10
1) cel: nabranie beztłuszczowej masy ciała (cykl treningowy 7 tyg)
2a) nazwa produktu/produktów*: Scitec Hot Blood (820 g - 41 porcji), Scitec Creatine (proszek, mono, 75 porcji po 4 g) 300 g, Nitro tech (31 porcji - 907 g)
3) staż: 1/2 r
4) przerwa od ostatniego cyklu kreatynowego: Pierwszy cykl
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: brak
6) dokładny opis problemu/konkretne pytanie: Weryfikacja ułożonego przeze mnie planu suplementacji badz ewentualnie ułożenie nowego.
7) uwagi: brak

N - nitro tech; H - hot blood; M - mono (4g)





mam małe doświadczenie więc krytyka także mile widziana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok
w dnt nie bierz ani nitro tech ani hot blooda tylko porcje mono 5g rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
ale nitro tech to bialko

nitro tech-wg brakow w diecie, moze byc po treningu

DT przed treningiem hot, po treningu 5g mono
DNT rano 5g mono

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a sory mialem co innego na mysli w tym momencie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1300 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38422
1) cel- siła/masa
2b) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*: myślałem nad HP+ MONO, aminokwasy: BCAA TST
3) staż: ponad 1
4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie: jak dawkować i czy na drugi cykl będą dobre

5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: mono olimp mega caps 6 tygodniu cykl, siła na +, troszkę wody
6) możliwości finansowe: 400 zł
7) uwagi :

Chyba wszystko


Zmieniony przez - pastek w dniu 2010-12-22 17:07:27
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki marcowe pod lupą

Następny temat

REGULAMIN DZIAŁU - ANKIETA

WHEY premium