SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 307135

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 872
Witam mam prosbe moglibyscie mi ustalic dawkowanie
Mam do dyspozycji Xpand, Mutant mass, monohydrat kreatyny vitalmaxa i glutamine t6
Cel to masa, sila, na wakacjach bralem cell pumpa staz 2 lata

jaaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
Witam! W miarę konkretne pytanie: do stałej suplementacji kreatyną lepszy będzie "Vitalmax - Creatin Monohydrate" [najtańsza kreatyna ze znanych firm] czy "Olimp Creatine Magna Power" [droga kreatyna ale przy dawce 2 kaps dziennie ujdzie]. Chodzi bardziej o to, że monohydrat był badany przez lata a ta forma Olimpu już nie. Co sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 413
witam, prawdopodobnie sie powtarzam, ale jak dotad nie znalazlem satysfakcjonujacej mnie wypowiedzi. czy takie dawkowanie moze byc czy za duzo tej krety? CELL PUMP + MONO (jeszcze nie wiem jakie to mono ale pewnie olimp)

DT
rano mono 5g
przed traningiem CP 9g
po treningu mono 5g

DNT
rano mono 5g
okolotreningowo CP 9g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3510
Witam, moje pytanie jest troche inne, probowalem znalezc jakies informacje, ale ciezko bylo poniewaz jest masa informacji o kreatynie i ciezko jest sie w tym polapac, a wiec..

Czy w przerwie od Jabłczanu, moge zrobic cykl na mono?

Konkretnie chodzi mi o to czy w przerwie od jednej formy kreatyny, mozna brac inna ? Czy bez wzgledu na forme kreatyny, trzeba zrobic zawsze kilka tygodni tej przerwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29541
Przerwa musi być, bez względu na formę kreatyny.

TEST-RYWALIZACJA NA SUPLACH IRON HORSE GOLDEN LION
http://www.sfd.pl/-t675369-s45.html#post2
ODWIEDŹ DZIENNIK - ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/-t537506-s43.html#post5 - podsumowanie, nowe foty.
Nowe podsumowanie s. 63!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 98
Mam pytanie odnośnie Creatyna Magna Power (OLIMP) a mianowicie dot. dawkowania
producent zaleca - 2 rano, 2 po treningu, 2 przed snem
niektórzy z użytkowników SFD zalecają zamiast po treningu brać 2 tabsy przed treningiem reszta wg zaleceń producenta, jeszcze inna opcja jaką znalazłem to : 2 rano, 2 bezpośrednio przed i 2 bezpośrednio po treningu ??
Którą opcję polecacie, bo dziś zacząłem cykl i nie wiem której opcji się trzymać :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1251
1) cel - masa
2b) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*:
3) staż 9 miesiecy
4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie: Nie wiem co co wybrać czy cytonox + cytocel lub No shotgun + jakaś kreatyna -(cm3 lub cell pump lub jakieś mono)
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: mono
6) możliwości finansowe: do 250 - 300 zł
7) uwagi (np: jestem po cyklu na saa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21
Siema , jestem na krecie z universala od ponad tygodnia niestety dziś wsadzili mi rękę w gips na 10 dni przepadną mi 4 treningi , brać jak w dnt ? czy ?Lub na przykład stosować ją normalnie i robić na siłowni brzuszki i nogi co wy na to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21
Pomoże ktoś ważne ! sry za ot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1923
to jak można wziąć kreatynę po treningu właściwym a przed treningiem brzucha ? czy "odwalić cały trening" z brzuchem (czyli około 15 min później )

Łukasz

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki marcowe pod lupą

Następny temat

REGULAMIN DZIAŁU - ANKIETA

WHEY premium