SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 307212

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
munez30 - IMO crack nie dla Ciebie, predzej XP, koniczenir musi byc jeden z w/w?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Witam, czas sie zastanowic nad 2 cyklem, wczesniejszy trwal 1,5 miecha, teraz byla przerwa 2 miechy i znowu cos trzeba zakupic dobrego Wczesniej byl no-xplode, hyperfusion, bialko, carbo itp teraz nie wiem co mam wybrac, z kreatyn co polecacie? Mysle nad detonatorem, greenmagnitude lub cloutem czy cos innego? A natomiast mam problem z przedtreningowka.... Myslalem na d dorianem, moze crack, napalm? Co byscie doradzili zeby bylo w miare ekonomiczne i dobrze dzialalo Wiadomo ze do tego witaminy, omgea 3, olej mct, carbo i dieta beda Czekam na wasze odpowiedzi i z gory dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 250
hym to chyba nie ma zbytnio do rzeczy ;d
no ale TERAZ tylko tą kreatynke i bcaa i gajnerek
ćwicze na siłowni od 2 lat ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 290
faftaq-myslałem tylko nad tymi dwoma, a polecasz cos innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46
kolega dał mi linka który prowadzi do 1 strony a tam jest ich wiecę dajcie mi ludzie link do tej ankiety)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
carire - Szanowny Kolego, ankieta. Ani nie wiadomo co chcesz osiągnąc, ani jaki fundusz... Byłeś zadowolony z aktualnych przedtreningówek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
carg - ma do rzeczy, bo gdybyś miał jeszcze jakąs przedtreningówkę, to warto byłoby brac detonator rano i po treningu, a tak wez jedną porcję przed treningiem, a jedną rano lub po trenie.

W nietreningowe starczy jedna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
munez30 - moim zdaniem jak brales tylko mono - to na pierwszą przedtreningowke crack troche za hardcorowy, wez sobie np:

https://sklep.sfd.pl/Trec_Nitrobolon_Energized-opis1948.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
89hubciu89 - tzn co chcesz? na pierwszej stronie tego tematu jest ankieta która trzeba wypełnic/. Skopiuj i wypełnij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 449
1) cel- siła
2b) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*: Olimp TCM+mono oplimpu+aakg olimpu / Olimp Xplode+ mono olimpu+ dextrex
3) staż: 7 miesięcy
4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie:
Który zestaw da lepszy przyrost siły ? Planuje poprawić znacznie rekord na ławce ( obecnie 110, a chce 130 w kwietniu przy planie 10 tygodniowym na siłę klatki). Weźcie też pod uwagę czy jest duża różnica między tymi zestawieniami, bo pierwszy cykl wyszedłby ok. 150 zł, a drugi ok. 100 ...
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat:
Monohydrat-przyrost siły +18kg na prostej w ciągu 8 tyg. 3cm w ramieniu, 5 w ramionach i klatce.
6) możliwości finansowe: 100-150zł
7) uwagi: raczej brak
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki marcowe pod lupą

Następny temat

REGULAMIN DZIAŁU - ANKIETA

WHEY premium