SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 307233

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
gothmori09 - ja wolę pić w trakice treningu, robię podobnie jak TY. Trudno rozstrzygąć definitywnie "jak lepiej" = IMO rób jak robisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Pakjer87 - jak nie zalezy Ci na pobudzeniu - bierz zestaw który zaproponowałem, aj k zalezy - z możesz dorzucić shock'a do mono. A jak masz więcej $$$ to storm + shock - fajny, klasyczny zestaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
darot82 - cytonox i no-xplode w zasadzie się dublują. Może sobie mieszać jak chce te dwa preparaty na własną odpowiedzialność i wg własnego uznania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Wczoraj mialem treinng nog, po xpandzie nie czulem zeby mnie rzucalo czy cos, no ale czulem duzo wieksza wytrzymalosc i chcec do walczenia z ciezarami. Trening ktory z reguly sprawial mi trudnosc, zrobilem z przyslowiowym palcem w dupie, nawet ze zwiekszonym obciazeniem. O dziwo dzis nie mam zakwasow, nie wiem czy to zasluga tego ze pilem bcaa podczas treningu...czy czegos innego. No ale am nadzieje ze przrosty beda.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
to git,


ale zakwasy pewnie pojawią się poźniej, pod wieczór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 456
1) CEL: Poprawa kondycji,siły + zrzucenie kilku zbędnych kilogramów - TRENINGI MMA

2) Nazwa produktów: Kreatyna CM3 1250, Spalacz XTREME THYROBURN

3) Staż: Rok

4) Przerwa od ostatniego cyklu: 5 miesięcy

5) Stosowane wcześniej preparaty kreatynowe: Nitrobolon, cel był nabranie masy i siły na siłowni więc było dobrze:)

6) Dokładny opis problemu/konkretne pytanie: Jak dawkować spalacz z kreatyną aby przyniosły jak najlepsze efekty

7) UWAGI: Treningi:Poniedziałek 18,30 trening
Wtorek wolne
Środa 18,30 trening
Czwartek wolne
Piątek/sobota worek treningowy, bieganie, rower
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
elvaryamos - masz tylko treningi MMA + worek/bieganie/rower - bez siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 456
Tak bez siłowni, treningi MMA są wystarczająco wyczerpujące bo zawsze mamy pod koniec siłowy trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja bym proponował stałą dawkę cm3 w ilości ok 5g na dobę (może być 4 - 5cps na dzień).

Dawkowanie:

DT: rano i przed lub po treningu po 2 - 3cps CM3. Spalacz rano i przed treningiem po 2cps na poczatku, potem 3cps na porcję.

DNT: cm3 rano i po południu po 2cps cm3. Thyroburn rano i przed obiadem po 2 cps, nastepnie po 5 - 14 dniach po 3cps na porcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 451
Witam! Zapewne wielu z was moje pytanie rozbawi :P Ale jeżeli mógłby ktoś rozwiać moje wątpliwości ,ćwiczę 2 lata jednak w temacie kreatyny nie jestem i tutaj moje pytanko ponieważ na "osiedlu" krążą pogłoski o tym ,że kreatyna nic mi nie da tylko mnie z pompuje a kiedy przestane ją brać to mi to wszystko zejdzie.Z tego co ja czytałem to przy dobrej diecie , dobremu dawkowaniu kreatyny ona mnie nie spompuje tylko doda mi sił przez co będę mógł więcej wyciskać a co za tym idzie wzrośnie moja masa mięśniowa a to całe gadanie ze kreatyna pompuje wodą i później kiedy przestanie się ją jeść ( nie mowie tu o zaprzestaniu ćwiczeń ) to co zrobiłes Ci zejdzie. Dobrze myśle?

ps. Mieć ich w dupie? :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki marcowe pod lupą

Następny temat

REGULAMIN DZIAŁU - ANKIETA

WHEY premium