SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 306098

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
radoslaw88
Tą niewielką pompę tłumaczę sobie tym, że od lutego miałem spadek ok -10kg, a wymiary dochodzące do -10cm, przez co skóra jest przyzwyczajona do zmian rozmiaru Ma to jakiś sens ?


jak ci pomaga, to ma

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2902
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2902
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Podepnę się ze swoimi pytaniami
1) cel:wzrost siły, przyspieszenie regeneracji potreningowej i jak najmniejszy przyrost masy miesniowej, jeśli już to w postaci mięśni o maksymalnej sprawności i jakości
2a) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*:jabłczan Olimp TCM Mega Caps 1100 mg/jak w pkt 1
3) staż:na siłce jakieś 2 lata, generalnie sporty walki regularnie 10 lat
4) przerwa od ostatniego cyklu kreatynowego: to mój 1 cykl
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat:
brak
6) dokładny opis problemu/konkretne pytanie: oceńcie czy robię dobrze:
w dni treningowe po 3 kaps tuż przed śniadaniem, 20-30 min przed treningiem i zaraz po. zapijam izotonikiem Activlab Hot Sport Drink (glukoza). w dni nietreningowe po 3 kaps tuz przed śniadaniem i przed snem.
co moge dodać by spotegowac dzialanie kreatyny? tylko bez szaleństw, i budżet mam ograniczony i nie mam zamiłowania do łykania stacków, massacr, max pene itd
7) uwagi
- specyfika treningu: ogólnie to wybitnie wytrzymałościowo - siłowy, zarówno w aspekcie grapplingu jak i siłowni (tu dźwigam duże jak na mnie ciężary w krótkich seriach a zarazem katuję superserie na mniejszych i na gumowych linkach). trening codziennie od pon do pt.
- dodatkowo łykam ostrowię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Limao
prosze zapoznac sie z pierwsza strona

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1256
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
pczeczytaj co napisalem wyzej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
1) cel- w miare czysta masa miesniowa i przyrost sily
2b) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*: Horse Power + no wlasnie co do tego ? moze jakas dobra kreatyne ? ludzie polecaja i lacza z HP vitalmax'a kreatyne ? jezeli tak to ile gram kupic ? chyba ze jest cos lepszego do laczenia z hp ? dodatkowo bede chcial uzupelniac diete cynkiem i magnezem w dosc duzych ilosciach + do tego gliceryne farmaceutyczna...
3) staż: prawie 4 lata pyknie rowno z nowym rokiem
4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie:
Ogolnie chcial bym bardzo dobrze wykorzystac horse power laczac go z czyms jeszcze... glowny cel to nabranie w miare czystej jakosci masy (jak mnie troszke podleje to nic sie takiego nie stanie :D ) i spore zwiekszenie sily..
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat:
nie stosowalem...
6) możliwości finansowe: 200zł
7) uwagi :
pracuje fizycznie, intensywnosc pracy zalezy od dnia, ale zazwyczaj intensywnosc jest srednia...

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
tak, minimum ze 300g kreatyny dorzuc, moze byc mono

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki marcowe pod lupą

Następny temat

REGULAMIN DZIAŁU - ANKIETA

WHEY premium