SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 305791

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 504
cykl miał być 8 tygodniowy wiec chyba nie taki krotki ;p . Chętnie bym wykluczył HP w dni nietreningowe i brał go tylko przed treningiem . Zapewne trochę mi go zostanie ale spożytkuje to na kolejny cykl.

A co myślicie o czymś takim ?
DT :
rano 5 g mono , przed treningiem HP 1 porcja ( 1,5 g kre-alkalynu ) po treningu 4 g mono , BCAA przed i po treningu 8 g .
DNT : Rano 5 g mono , po poludnu 5 g mono ( przed bieganiem 8 g BCAA i po rowniez )

edit : to tak jak mui 4 move proponował więc zostawie tak .

i jak z ta faza nasycania ?

Zmieniony przez - Matthew514 w dniu 2011-08-08 19:23:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12425
Wg. mnie zbędna. 8tyg to dosyć długi cykl. Jeśli zostaje Ci HP to dorzuć go do DNT z rana. Może to być nawet 1/2 porcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 504
ok tak też zrobie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
4move - ja prędzej wziałbym nitro ener niż zwykłe nitro:

https://sklep.sfd.pl/Trec_Nitrobolon_Energized-opis1948.html

ale porcji jedynie 20 (choć te zalecane są dość duże)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12425
Myślałem nad nim ale musiałbym kupić 2 puchy duża+mała a to już wychodzi drogo. Chyba, żeby brać go tylko przed treningiem, ale wtedy coś innego bym musiał dobrać. Do września coś muszę kupić. Może gdzieś promocję znajdę. Na razie mój faworyt nitro2+cytocell. Sog faftaq

Zmieniony przez - 4move w dniu 2011-08-08 20:32:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Mam kolejne pytanie. Mam 1kg bcaa. Dzis zaczalem cykl o ktorym wczesniej wspominalem. Postanowilem wsypywac sobie do 1,5l butelki wody minrealnej 20g bcaa. Czy to dobry pomysl? Czy lepiej brac bcaa np 10g przed i 10g po treningu? Jesli to wazne to warze 92kg, bf, jakies 12%. A wiec zatluszczenia nie ma duzego.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1945
@faftaq, aż tak dużego znaczenia nie ma, biorę nawet pod uwagę storm + shock, ale wydaje mi się na tyle ciekawy, że wziąłbym dopiero w następnym cyklu. Co więc teraz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolega zakupil cytonox, cytocel i no-xplode jak ma to brac? albo co ma z tego odstawic? prosze o dawkowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
4move - ja mówię ocyklu nitro ener + cytocell lub nitro ener + mono. Gdzie nitro bierzesz tylko w DT tylko przed treningiem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki marcowe pod lupą

Następny temat

REGULAMIN DZIAŁU - ANKIETA

WHEY premium