SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 306020

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wasted - potrzeba Ci przerwy od preparatów kreatynowych, rponuje booster bez kreatyny, np:

https://sklep.sfd.pl/LG_Sciences_E-911-opis26031.html - 1 - 2 cps przed treningiem

+

https://sklep.sfd.pl/APS_Plasmagen_Nitrate-opis1296.html - 6 - 12 cps przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
Lewy0892 - po co brałes te 5g przez 20 dni ? Cykl sie robi 6-8 tyg albo wcale. Teraz to najlepiej odpuść z miesiąc i po tym czasie zrób porządny cykl na samym mono jeśli wczesniej nie miałes styczności z kreatyną.
W DT: 5g rano, 5g po treningu
DNT: 5g rano

"Pain is temporary, pride is forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Kanthon - nie da sie zbudowac 3 - 4 kg suchego miecha w 3 tygodnie, w 10, może 8 przy dobrym genie, diecie i treningu. W trzy tyg mozesz nabic mięcho glikogenem i wodą.

Zestaw masz dobry. reszta w treningu i przede wszystkim w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 403
jesli moge spytac to co oznaczają skróty gm i wf :D

dzieki za wyczerpujaca odpowiedZ:)

Warszawa, Kocham to miasto, bo t u jest moje miejsce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 706
Matiz1908 - DZIĘKUJE ZA ODP!:) BRAŁEM TYLKO 5G PRZEZ 20 DNI BO KUPIŁEM TYLKO 100 KAP I CHCIAŁEM ZOBACZYĆ JAK TO NA MNIE ZADZIAŁA, MIMO MAŁYCH DAWEK EFEKTY BYŁY BARDZO FAJNE!:) ZA NIM PRZECZYTAŁEM TWOJĄ ODP SAM WIEDZIAŁEM ŻE MÓJ CYKL JEST ZBYT KRÓTKI I TRZEBA COŚ Z TYM ZROBIĆ... PO PRZECZYTANIU POSTÓW NA NASZYM KOCHANYM!:) SFD:D POSTANOWIŁEM PO DOBRYCH OPINIACH:) ŻE ZAKUPIĘ <CELL PUMP 665G> DO TEGO <VITALMAX Monohydrate Creatin Mega Capsules 300 kap> Z TEGO CO CZYTAŁEM DAJE TO FAJNE EFEKTY, A JEDNOCZEŚNIE KONTYNUOWAŁ MÓJ CYKL KREATYNOWY... WIEC WYBRAŁEM SIĘ DO SKLEPU... NO I BYŁEM ZAWIEDZIONY NIE BYŁO <ELL PUMP 665G> ANI <VITALMAX Monohydrate Creatin Mega Capsules 300 kap> (ZAŁAMKA) ALE POLECONO MI <TREC NitroBolon II 550g> O KTÓRYM SAM SŁYSZAŁEM DOBRE OPINIĘ... NO I ZAKUPIŁEM:) DO TEGO CHCIAŁEM JAKIEŚ MONO... ALE NIC SENSOWNEGO NIE BYŁO WIEC DAŁEM SPOKÓJ...ALE NATRAFIŁEM an KUSZĄCĄ PROMOCYJNĄ CENĘ <ACTIVLAB - BIAŁKOWO WĘGLOWODANOWY Koktajl odżywczy 900g> cena była bardzo kusząca i kupiłem...:) do tego <OLIMP VITA-MIN PLUS 30kaps>:)
MOŻE I TO NIE JEST NAJLEPSZY WYBÓR ALE TAK WYSZŁO...
WIEC FAJNIE BY BYŁO JAK BY KTOŚ DOŚWIADCZONY:) DORADZIŁ MI I ODPOWIEDZIAŁ NA KILKA PYTAŃ CO MAM Z TYM ZROBIĆ, CO I JAK...
WIĘC:
CZY TE WYBORY SĄ W MIARĘ DOBRE...?
MOŻNA TO JAKOŚ SENSOWNIE POŁĄCZYĆ ŻEBY BYŁY JAKIEŚ ZADAWALAJĄCE EFEKTY...?
MAM ZACZĄĆ SAM CYKL <TREC NitroBolon II 550g>? BEZ <ACTIVLAB - BIAŁKOWO WĘGLOWODANOWY Koktajl odżywczy 900g>?
JAK DAWKOWAĆ, JAKIE ILOŚCI? O JAKIEJ PORZE? W JAKICH ODSTĘPACH CZASOWYCH...?
JAKIE EFEKTY MOŻE PRZYNIEŚĆ TAKI CYKL? CZEGO MOGĘ SIE SPODZIEWAĆ....?
BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDZ!:):):) JEŚLI MOŻNA!:) Z GÓRY DZIĘKUJĘ!!!:) POZDRAWIAM!:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
Wielkie dzięki ,

jeszcze jedno , zastanawiam się nad zamina w cyklu xpand extreme pump na NO-Xplode.

Czy dobry wybór/zamiana ?????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
lewy0892- sądze że nitrobolon II + mono jest fajniejszą opcją niz CP+mono. Tylko jeśli ma być cykl to musisz dokupic mono do tego nitrobolona, bo na 550g nitrobolona nie da sie cyklu zrobić jak on ma w 30g (dzienna porcja) 5g kreatyny.

Kanthlon - bardzo dobra zamiana

"Pain is temporary, pride is forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
Wielkie dzięki :)
czyli :
No expolde 1 pucha
orotan kaizen 1 pucha
mono 1 pucha
bcca

Czy starczy mi taka ilość na cykl powiedzmy 6 tygodni?
Jak najlepiej dawkować ?

dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
DT: Xplode 30min przed treingiem, BCAA przed treningiem, orotan po treningu, BCAA po treningu
DNT: rano orotan
Sam orotan starczy na 6 tyg. wiec mono odpusc

"Pain is temporary, pride is forever"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki marcowe pod lupą

Następny temat

REGULAMIN DZIAŁU - ANKIETA

WHEY premium