SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 307507

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 457
Witam!
1) cel sucha masa mięśniowa (podkreślenie definicji mięśni)
2b) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*:Storm, No-xplode ,Horse,Shock Teraphy , HMB(nie bralem nigdy z chęcia sprobowałbym[tylko nie wiem jakie ])
3) staż 16 miesięcy
4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie:Chciałbym mieć ostrego kopa przed treningiem i nie wiem jaki preparat bylby najlepszy i tak jak wyzej
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat:TCM(olimp 1100)Super:)bylem bardzo zadowolony z cyklu ; Nitrobolon dobry Booster przez pierwsze 10 dni potem nie bylo tak extra ;/
6) możliwości finansowe: 350-400zl
7)uwagi nigdy nie bylo cyklu SAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
NoXplode + Storm. HMB odpusc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 457
MajkelTSW- dzięki ale ciekawi mnie jedno :czemu poleciles Xploda + Storma , zazwyczaj ludzie polecaja Storm + Shock Teraphy , czemu akurat w moim przypadku takie połączenie :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Nie tylko w Twoim Xplode > Shock.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 457
Dziękuję i SOG'a przyznaję. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 457
a odnośnie dawkowania mógłbym sie dowiedzieć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Xplode przed tr po Storm

W DNT 1 porcja Storma bez Xplode.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 252 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4395
Witam ponownie.

1) cel masa mięśniowa
2b) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*: Meso, 1.M.R., Noxipro, Shock, Storm, Green Magnitude.
3) staż 18 miesięcy
4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie: Co wybrać mocnego na kolejny cykl No Booster + Stack z uwzględnieniem tego co brałem na ostatnim cyklu?
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: Ostatni cykl: Green Magnitude(dość dobrze się ćwiczyło, masa poszła w górę), Noxipro - kosiara przedtreningówka, mocna, zjazdy były, ale jakoś nie było aż takiego szału.
6) możliwości finansowe: ~300zł
7)uwagi nigdy nie bylo cyklu SAA


Ps. Majkel - troche więcej niż rok, wcześniej trenowałem 5 lat kolarstwo, jak zaczynałem ćwiczyć ważyłem 60kg!
A tak jak mówi TomQ-MAG, w łapie miałem troche mniej bo 28cm ;) Zresztą nie muszę mówić, jak kolarze wyglądają, bo chyba każdy widział.

Pozdrawiam... ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Shotgun+GM/Storm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
Noxipro- kosiara przedtreningówka, mocna, zjazdy były, ale jakoś nie było aż takiego szału.
a chcesz jeszcze cos mocniejszego?
imo w twoim wieku nie lapalbym sie za mocniejsze stacki.

j/Majkel
powinno wystarczyc.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki marcowe pod lupą

Następny temat

REGULAMIN DZIAŁU - ANKIETA

WHEY premium