SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 305832

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
98zł bez wysylki, ale z bcaa.

mozesz zrezygnowac smialo z bcaa.

przy dawkowaniu DT rano 5g mono, po treningu 5g jablka
DNT rano 5g mono lub jablka styknie ci na dlugi czas

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8912
Ok wielkie dzieki kupie wraz z bcaa :] SOG leci mistrzu
A jak lykac BCAA? Tak jak na opakowaniu?

Zmieniony przez - pudziant w dniu 2011-01-11 18:33:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
daj 10g po treningowo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3627
siemka.planuje cykl hemo rage + 2 male cell pumpy i mam jeszcze mono z vitala kiedys tam zostala.jak to dawkowac?i co myslicie o tym polaczeniu?CP ładnie mnie kopalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
kondzio obowiazuje tutaj schemat zadawania pytan ze str.1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3627
ok sory
1) cel: masa
2a) nazwa produktu/produktów*: cell pump i hemo rage +mono vitala
3) staż: 5 lat z przerwami
4) przerwa od ostatniego cyklu kreatynowego: 6 miechów
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: no xplode +hp cykl ogolnie kiepski nie dzialalo na mnie
6) dokładny opis problemu/konkretne pytanie: jak dawkowac i czy dobre polaczenie


Zmieniony przez - kondzio200 w dniu 2011-01-11 22:38:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12057
witam,

1) cel: masa
2a) nazwa produktu/produktów*: horse power+ 270 TCM+90 cm3
3) staż: ~2lata
4) przerwa od ostatniego cyklu kreatynowego: 2miesiące
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: mono; xpand+mono x3; brałem to bo ekonomicznie wychodziło, przyrosty byly, ale pobudzenie i pompa słabiutka, jakbym same mono bral
6) dokładny opis problemu/konkretne pytanie: chciałem sprobować jabłczanu, udało mi sie taniej kupic, teraz zastanawiam sie nad kupnem HP, zastanawiam sie nad polaczenienm tego? bedzie ok? myslalem nad takim dawkowaniem:

dt
rano 4kap TCM (w jednej 1100mg kreatyny)
przed treningiem porcja HP (tutaj jest około 3g kreatyn)
po treninigu 4kap TCM

dnt
rano 4 TCM
przed ostatnim posiłkiem 4TCM

chcialem cwiczyc 4x tydz wiec nie starczy mi TCM, ale mam jeszcze troche cm3 więc zastapie tym, z tym że po treninigu dam tylko 3kapsułki bo tam jest 1250mg.

7) uwagi (np: jestem po cyklu na saa) szykuje sie na maly, pierwszy cykl saa i tu rowniez pytanie, czy moze byc w takiej kolejnosci: hp+jablczan; saa; hp+mono ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
kondzio
dt przed trenem hemo, po trenie porcja cp, dnt rano 5g mono


saider
jak dla mnie polaczenie jest dobre. Kolejnosc cykli tez ok. Aczkolwiek, z tym stazem bym powaznie przemyslal potrzebe stosowania saa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12057
staż jako taki jest dłuższy,2 lata bez dluzszych przerw wczesniej bylo gorzej, tez sie nad tym jeszcze zastanawiam, ale to nie miejsce na ten temat, dzieki za opinie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8912
TomQ, ciezko u mnie z kasa, ale jak bedzie trzeba to kupie. Mowisz ze z BCAA moge smialo zrezygnowac,czy z beda troche lepsze efekty, o wiele? czy to ma inne zadanie?:P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki marcowe pod lupą

Następny temat

REGULAMIN DZIAŁU - ANKIETA

WHEY premium