SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 305956

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
zobacz na treść pierwszego postu w tym temacie kolego.

jak byk jest napisane:

"AUTORZY PYTAŃ ZOBOWIĄZANI SĄ DO ZAPOZNANIA SIĘ Z TREŚCIĄ ARTYKUŁÓW:

[https://www.sfd.pl/Kompendium_wiedzy_o_kreatynie-t521393.html] 

GŁUPIE ZAPYTANIA O DAWKOWANIE MONOHYDRATU KREATYNY BĘDĄ KASOWANE"

Dawkowanie pojedynczej formy kreatyny takiej jak monohydrat było już rozpisywane setki tysięcy razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18074
1) cel: zwiększenie masy masa masa masa
2a) nazwa produktu/produktów*:
https://sklep.sfd.pl/Trec_CM3_1250-opis1597.html
Cell Pump
https://sklep.sfd.pl/Bsn_N.O_-_Xplode-opis1347.html
gainera mass xxl z treca
Vitaminy olimpu
Jakies bialko calodniowe co polecasz?
3) staż: 2 lata ostatnio 2 lata przerwy jestem po oolnorozowjoce
4) przerwa od ostatniego cyklu kreatynowego: 2lata
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: mono- srednio dzialalo, CP- bardzo pozytywnie
6) dokładny opis problemu/konkretne pytanie: duze mozliwosci finansowe odpowiednio dopieta dieta sporo czasu, licze na dobre efekte dlatego chce cos porzadnego zatsanawiam sie co bedzie lkepsze zwykly jablczan czy jakis stack
7) uwagi (np: jestem po cyklu na saa) brak

"You can buy muscle, but you can't buy cojones" B. Rutten

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9
1) cel: wzrost masy mięśniowej
2) nazwa produktu/produktów*: OLIMP Creatine Mega Caps 400 kap
3) staż: Regularnie ok 1 roku
4) przerwa od ostatniego cyklu kreatynowego: Planuję rozpoczęcie pierwszego cyklu
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe: brak
6) dokładny opis problemu/konkretne pytanie:
Siłownia 3 razy w tygodniu, czasami rekreacyjnie lekki bieg lub piłka. Moje głowne pytanie dotyczy dawkowania 5g dziennie po treningu, czy proponujecie więcej? Dodatkowe pytanie ile powinien trwać taki pierwszy cykl i czy od razu taka większa dawka niż 5g ( jeżeli tak zaproponujecie ) nie spowoduje efektów ubocznych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26
Witam . Jestem na tym forum od dziś i zwracam się do was z pytaniem ;)
Mój staż treningowy wynosi 21 miesięcy . po pierwszych 8 miesiącach brałem CM3 z treca. po roku i kilku miesiąc zrobiłem 2 raz taki sam cykl z CM3. Od września mam zamiar zrobić jakiś cykl na głownie siłę , ale jak masy troszkę przybędzie to tez będę się cieszył . Mam 170cm wzrostu i ważę 69kg. Posiadam jeszcze 170 kapsułek CM3 i do tego Białko WPC 80 z ostrowi . Chce do tego dorzucić coś mocnego ( myślę nad jakimiś stackami typu nitrobolon bądz Horse Power )co możecie doradzić, aby brać po tych 170 kapsułkach które starcza mi na jakies 3 tygodnie . Mój cel to tak jak wczesniej pisałem SIŁa + Masa .a osiągi waga 69kg . Na klate 100kg. w bicepsie 37,5 .ogolnie nie jest źle .Czekam na jakąs pomoc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12425
Może spróbuj cell pump. Łagodny stack o dobrym składzie. Na początek akurat. Ludzie chwalą. Kiedyś miałem 1 puchę tego i byłem zadowolony. Zmieszasz z cm3 i będziesz miał dobry cykl. Ew. CM3 możesz sprzedać i kupic 2x cell pump 665g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26
Cell pump . Już patrze co to za specjał . CM3 nie sprzedam bo zadowolony z efektów jestem ;) na mnie działa a kolega też brał ze mną i zadowolony nie był wiec z każdym to chyba inaczej jest. ;) Zobaczymy co jeszcze inni poradzą ;) Cp nie drogi,a jakie miałeś efekty po tym Cp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12425
efekty to są po dobrej diecie i treningu. Kreatyna to tylko "wspomagacz". Byłem zadowolony z CP. Dzięki odpowiedniej diecie siła poszła sporo i trochę masy też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 766
Podpisuje się, CP to dobry produkt na początek, możesz też spróbować X-Panda, a dieta to podstawa, potem regeneracja,, następnie trening, na samym końcu odżywki.
Starczy że kolega zawalił choćby sen, dajmy na to spał tylko 6h na dobę, a Ty 8h więc już masz winowajcę. Pozdrawiam

QUALITY not QUANTITY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
1) cel: sila,wytrzymalosc,kondycja
2a) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*: nie wiem jaki, chce sie dowiedziec
3) staż: 14miesiecy
4) przerwa od ostatniego cyklu kreatynowego: nie mialem zadnego...
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat:
brak
6) dokładny opis problemu/konkretne pytanie: trenuje SW i chcialem sie dowiedziec jaka kreatyna bedzie najlepsza do BJJ i Muy Thai
Jak brac owy preperat? co moge dodac by spotegowac dzialanie kreatyny?
7) uwagi: obecnie stosuje: Aminy BCCA z olimpu,Carbomax z Activlab i Beta-alanine z XXl nutritiom- podobno kreatyna bardzo dobrze dziala z beta alanina i chcialbym wiedziec jaka bedzie najlepsza :)
dzieki za odpowiedz z gory
pozdrawiam
-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26
A jak poradzicie brać to CP z tym Cm3 .W jaki sposób to połączyć ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki marcowe pod lupą

Następny temat

REGULAMIN DZIAŁU - ANKIETA

WHEY premium