SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 305865

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wiek nie jest podeszły

IMO - jest jakiś bład

policz z harissa benedicta zapotrzebowanie, i wynik pomnóz razy 1,6 - 1,8 (wspołczynnik aktynownosci odszukasz na łamach sfd, w tematach podweszonych w odzywianiu) - wyjdzie Ci zapotrzebowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 652 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9369
1) cel: Masa
2b) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*: Olimp ARGI POWER, Olimp Creatine Xplode i szukam jeszcze czegoś
3) staż: ·nieco ponad rok
4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie: szykuję cykl na masę i chciałbym dobrać jak najlepsze suplementy w podanym niżej przedziale cenowym. Co mogę dodać do podanego wyżej zestawu i czy owy zestaw będzie "ok"?
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: brałem storma.. byłem bardzo zadowolony. I gdzieś tak rok temu brałem kre alkalyn, ale to był błąd bo ćwiczyłem bez diety itp.. więc tego produktu nie będę oceniał.
6) możliwości finansowe: 200zł (może być trochę ponad)
7) uwagi (np: jestem po cyklu na saa): brak

Zmieniony przez - Jagmaster w dniu 2010-12-13 15:11:45

><>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 536
jesli w tym przedziale cenowym ma byc tylko kreatyna badz stak to mozna zrobic tak :

HP, NitroE, XP, Clout + pojedyczna forma

jesi w tej cenie ma sie znalezc jakis gainer badz bialko to wtedy pojedyczna forma badz prosty stak typu CP, Cytocell
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 506
Wychodzi około 3200

Jeszcze jedno pytanie. Jeżeli wezmę 6 gram na dzień to opakowanie wystarczy mi na 7 tygodni. Czy potem powinienem zrobić przerwę 2- 3 miesiące, czy przy takich dawkach jechać do końca sezonu czyli do czerwca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 652 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9369
Dzięki Jays, wezmę pod uwagę twoje rady

><>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Jays - nazwa produktu/produktów, oczekiwania*: Olimp ARGI POWER, Olimp Creatine Xplode i szukam jeszcze czegoś - masz argi i kreatynę wiec propozycje Jaysa nie są chyba do konca trafne. Chyba, ze go zostawisz na "po cyklu kreatynowym", a teraz dokupisz jakiś preparat przedtreningowy. Moze być np :

https://sklep.sfd.pl/Trec_Nitrobolon_Energized-opis1948.html

+ kreatyna którą posiadasz

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-12-13 22:05:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
HarryKing - jak bedziesz "czuł" działanie, to bierz dłużej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 536
Faftaq
podal w propozycjach/oczekiwaniach ze interesuje go aakg i kreatyna a nie ze juz ma te produkty.
wnioskujac podalem mu w propozycji produkty w ktorych kreatyna i aakg sa zawarte i nie ma sensu sie rozdrabniac jak mozna to uzyskac w jednym produkcie dodatkowo uzupelniajac pojedyncza forma kreatyny.

takie jest moje zdanie, moge sie mylic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 443
Taka rozkmina mnie złapała.

Od poniedziałku będe brał Creapure+Ala+B1 240 kapsułek.
To ma podobno starczyć na cykl. Cykl trwa podobno 6-8 tygodni.
A dawki to podobno 5g w DNT i 10g w DT.

Ja ćwicze FBW 3 razy w tygodniu, czyli 3 dni x 10g i 4 dni x 5g
a to równa się 50 gram\tabletek na tydzień.
Z obliczeń wychodzi że kretka starczy mi na 4,8 tygodnia...

CO JEST NIE TAK xD ?

Może tak ma być... a może dokupić kreatyny?
Nie mam pojęcia?
Dodam, że to mój pierwszy cykl (tak to tylko popijam\popijałem\ i na początku cyklu będe popijał Magnum8000 w którym na 100g jest podobno 4g kreatyny)

Help :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 466
Proszę o zaproponowanie suplementu.

1) cel - chodzę na SW. Siła i wytrzymałość mięśni.
któryśtam) staż: rok siłka, 4 miechy SW.
4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie: Preparat, który przyspieszy wzrost siły i wytrzymałości mięśni. Prosiłbym, byś coś mi zaproponował. Jeśli to możliwe, suplement też, który utrzyma mi wagę(wiem, że przy SW nabranie masy jest nie możliwe).
6) możliwości finansowe: Wystarczające.

Poobcinałem kilka punktów, mam nadzieję, że nikt się nie obrazi.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki marcowe pod lupą

Następny temat

REGULAMIN DZIAŁU - ANKIETA

WHEY premium