SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 304554

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 83
kompletnie nic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
moze i coś wypracujesz na cyklu - ale nie utrzymasz tego bez odpowiedniego jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Remik7

Jodan
beta-alanine 2x3g w dt(przed i po treningu) i 1x3g w dnt



kupiłem betę Activlaba 1200 mg/kaps. łykać 2 czy 3 kapsy w jednej porcji, tzn lepiej 2,4 czy 3,6 g? na opak. pisze żeby brac 4 kaps na dobę.
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
moze byc 3,6

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
TomQ-MAG
moze byc 3,6

OK, wielkie dzieki. prosiłbym o pokasowanie zbędnych postów, coś mi się z netem krzaczy dziś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14
1) cel:
siła, redukcja tłuszczu
2 nazwa produktu/produktów*:
kreatyna xpand xtreme pump+ białko ostrowia+ l-karnitne
3) staż:
pół roku ok.2 lata temu, obecnie od lipca do października starałem się robić siłowy na tym co mam w domu(hantle, ławeczka, drążek)
4) przerwa od ostatniego cyklu kreatynowego:
-
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat:
tylko białko ponad 2 lata temu
6) dokładny opis problemu/konkretne pytanie:
Robię trening siłowy, mniej więcej pod sporty walki + do tego zwiększenie wytrzymałości, czyli aeroby. Czy dobre będzie takie połączenie i dawkowanie:
DNT:
do każdego posiłku białko jako uzupełnienie (dziennie brakuje mi ok 60-80g do wykonania diety, z węglowodanami i tłuszczem mieszczę się w dziennym limicie który sobie obliczyłem) + l- karnityna 2x 2 kapsułki ok 40 min przed posiłkiem, jak najpóźniej po poprzednim posiłku + 5g kreatyny ok 2 godziny po obiedzie, ok 1-2 godziny przed kolacją.

DT: białko do posiłku + 4 kapsułki karnityny, popite 5g kreatyny bezpośrednio przed treningiem |godzina treningu, później 30 min aerobów|
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14
edytować nie można ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
ile wazysz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

REGULAMIN DZIAŁU - ANKIETA

WHEY premium