SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 345858

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84652
raczej nie poszalejesz

ale stary sprawdzony monohydrat powinien się sprawdzić

dawkowanie było podawane w temacie na pierwszej stronie, ale proszę:

dt:
rano 5g
po treinngu 5g

dnt:
5g rano lub po południu

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 811
sprawdzony czyli styknie Olimp?? i tak mysle ze moze troche wieksze dawki, bo jednak w przeszlosci troche juz tego bralem (tez po 5 g)??
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84652
to że jadłeś - nie oznacza że musisz teraz brać więcej

pisząc sprawdzony miałem na myśli ogólnie monohydrat - ale olimp jak najbardziej może być

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
też mam pewien dylemat związany z zażywaniem kreatyny,a dokładniej mówiąc z procesem absorbcji oraz czynników mogących na nią wpływać.Jestem od 7 lutego na cyklu cm3 i xpand,cm3 6 kapsulek rano,xpand w ciagu dnia w NT oraz 2 razy xpand w treningowe przed i po treningu lub gdy ide na trening pózno to rano xpand i przed treningiem xpand.Chodzi o to,że nie zawsze mam czas,aby odczekac rano pol godziny po zazyciu cm3 do sniadania zgodnie z zaleceniem producenta,podobnie z xpandem w ciagu dnia tez czesto jest bezposrednio przed lub po jedzeniu,poki co cykl sie ladnie buja,ale zastanawiam sie czy moze to miec jakis wplyw na absorbcje kreatyny,podobno mleko opoznia wchlanianie kreatyny,tak czytalem w artykule eNda,na sniadanie czesto jem otreby z platkami i mlekiem,czy ma to jakikolwiek wplyw na jakosc cyklu???
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84652
możesz jeść z posiłkami

nie wpłynie to negatywnie na jakość cyklu

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 667
Mam pytanie odnośnie dawkowania kreatyny.
Biorę jabłczan 10g/dzień. Biorę rano 4g, przed treningiem 3g i po treningu 3g.
Czy taki sposób dawkowania jest poprawny czy lepiej brać np 5g rano i 5g po treningu?
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
nie ma znaczenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10792
witam, 3 tygodnie temu skończyłem 6 tygodniowy cykl na krecie, teraz chciałbym zacząć redukcję bo trochę tłuszczyku się nazbierało i tu moje pytanie bo zostało mi jeszcze dość dużo mono z olimpu i chciałbym stosować ja jako antykatabolik, więc jak ją dawkować ? tylko około treningowo ? bo celem ma być sama redukcja przy zachowaniu masy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16018
Zakupiłem sobie mono z Ultimate Nutrition.
Sporo w życiu szamałem kreatyn, ale mono jest dla mnie the best.
Co mnie zaciekawiło, to to jak poleca producent cykl z mono:

1 week ładowanie
2-5 10g/day
6-8 przerwa

i w 9 tyg. ew. od nowa cykl.

35 dni ON
21 dni OFF

Jakoś krótko mi się wydaje ON... nie ?

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84652
KubaTzn

jeśli skończyłeś cykl 3tygodnie temu - to troszkę za szybko aby rozpoczynać kolejny

dawkować standardowo

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki marcowe pod lupą

Następny temat

REGULAMIN DZIAŁU - ANKIETA

electro
Polecane artykuły