bo jeśli nie trzymam jakiejś diety zalewam się,a w dodatku wszystko idzie w brzuch to jest moja największa zmora
chcialabym żeby tłuszcz spadał,ale jednocześnie chce zachować masę mięśniową
moje cele:
-pozbyć się brzucha (stąd wiem,że dieta to w moim przypadku podstawa + aeroby)
-wymodelowanie ramion
-zwiększenie siły plecy,klatka,nogi
za duzo chyba wszystkiego,ale wiem,że jeśli chce się np zredukować i zwiększam liczbę powtórzeń to rownież spada ta masa mięśniowa, jeśli robię mniej powtórzeń większy ciężar to wiąże się to,że bym musiała zwiększyć aeroby bo wtedy się rozrastam a tłuszcz i tak zostaje
wiem trudny jestem przypadek
chcialabym żeby tłuszcz spadał,ale jednocześnie chce zachować masę mięśniową
moje cele:
-pozbyć się brzucha (stąd wiem,że dieta to w moim przypadku podstawa + aeroby)
-wymodelowanie ramion
-zwiększenie siły plecy,klatka,nogi
za duzo chyba wszystkiego,ale wiem,że jeśli chce się np zredukować i zwiększam liczbę powtórzeń to rownież spada ta masa mięśniowa, jeśli robię mniej powtórzeń większy ciężar to wiąże się to,że bym musiała zwiększyć aeroby bo wtedy się rozrastam a tłuszcz i tak zostaje
wiem trudny jestem przypadek
moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...
http://www.sfd.pl/temat621220

) Na koniec docisniesz, trening na cale cialo, mniej kalorii, wegli by pozbyc sie jak najwiecej tluszczu.
metabolizmu. Bo zanim organizm zalapie ze ma mniej, to znow ma wiecej...