SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena84 / DZIENNIK- palenie fatu, rzeźbienie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 150308

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
nie , no ja mysle w przyszlosc, zgodnie z zasada planowania dlugoterminowego

Obli jasne,że długoterminowe,bo moje plany odnośnie końca czerwca mogę wyrzucić do kosza,ale chciałabym też mieć chociaż końcówkę lata troszkę wyluzowaną


Venka widzę że ostro się bierzesz za treningi i dietowanie

oj katti dzisiaj to troszkę odbiegłam od diety tzn po pierwsze i najważniejsze za mało (tylko 4posiłki) ale miałam dzisiaj trochę do zrobienia,a potem byłam u chrześniaka i tam brat uszykował lody z truskawkami stwierdziłam ok niech to będzie mój cheat meal tylko,że to mleczne ale cóż i zjadłam,ale w połowie podziękowałam,bo już czułam,że jest coś nie tak no i nie zjadłam do końca,bo brzuch zaczął boleć
Nie dosyć,że jakoś mnie zemdliło po tych lodach to jeszcze ten brzuch. Kolejna nauczka dotycząca nabiału i tego,co mleczne
Wcześniej dałam sobie do karkówki z grilla łyżkę sosu tzatziki na bazie jogurtu i nic mi nie było.

Zauważyłam,że najbardziej chyba działa na mnie coś mlecznego w połączeniu z cukrem,a o mleku nie wspomnę czyli lody,słodzone serki tak jak tydzień temu ten sernik na zimno,czy bita śmietana
Natomiast kosmetyczna ilość jakiegoś jogurtu,czy sosu aż takich "zaburzeń" nie wywołuje

Źle się czuję pewnie tym bardziej się odbije na jutrzejszych pomiarach
Ale trudno stało się i mam nauczkę


dzisiejsze jedzenie

I. owies, jaja, żurawina, jabłko, pestki dyni

II. kurak, orzechy ziemne, czereśnie

III. schab duszony, ziemniaki (150), ogórki, truskawki

IV. karkówka z grilla, warzywka, łyżka sosu tzatziki

+ lody z truskawkami i polewą nie zjedzone do końca
(cheat meal)


Razem B/T/W 104/73/124 1569kcal
(bez lodów)


ach biorę no-spę i idę spać
głupiutka Kasica znowu popełniła ten sam błąd wie,że nie może,a się zabiera za takie rzeczy

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-06-06 23:51:02

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
karkowka z grilla mniam ostatnio moje ulubione miesko,oby sie nie przejadlo za szybko

Moze nastepnym razem juz nie zjesz nic mlecznego chociaz to jest czesto tak ze czlowiek tak cos lubi ze "a sprawdze, moze teraz mi nic nie bedzie jak to zjem" i tak w kolko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
venka, jaka tam głupiutka.
głowa do góry!!


...możesz spuścić

będzie ok, przynajmniej potwierdziło się, że masz problemo z tym nabiałem

a jak tam pomiary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
mmooonia ostatnio tez dopadła mnie mania karkówkowa,chyba mnie zaraziłaś ale tylko w weekend jem inne mięso niż kurak,chociaż ten też wleci

maupka to mnie coraz bardziej upewnia jeśli chodzi o nabiał i wszystko,co mleczne zwłaszcza w większych ilościach
Wzięłam na noc no-spę i rano już było ok

Zrobiłam dzisiaj pomiary,ale jestem przed okresem,więc mogą być troszkę zafałszowane
Porównanie z ubiegłego tygodnia 31.05 a 7.06

waga 64,5kg/ 63,5kg (-1kg)

talia 73cm/ 72cm (-1cm)

biodra 92cm/ 91cm (-1cm)

udo (środek) 48cm/ 47cm (-1cm)

udo (wyżej) 58cm/ 57cm (-1cm)

łydka 34,5cm(L) 34cm(P) (-)

biceps 30cm/ 29,5cm (-0,5cm)


Tak więc wymiary i waga w dół,ale tak jak napisałam jestem przed okresem i nie wiem na ile te wymiary są wiarygodne dlatego potraktuję je z przymrużeniem oka

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
no przed okresem czlowiek jest czesto bardziej opuchniety a jezeli jeszcze sa spadki to fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
no laaaska, jest dobrze!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
vena zostajesz tak jak jest na razie nie zmieniasz diety
bardzo ladnie teraz ruszylo i jeszcze przed okresem, no no

jak czlowiek nietoleruje laktozy to jest tak, ze jak sie sluzowka jelita podleczy to przetwory moze pozniej jesc, w ogole po jakims czasie moze sobie nawet pozwolic na troche mleka nawet bez sensacji tylko trzeba odczekac pare tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Obli sama się zdziwiłam,bo po moim brzuchu to nic nie widać a tu 1cm w dół
to fajnie,że jeszcze nie zmieniamy kcal
jeszcze troszkę się nacieszę takim układem

ogólnie to nie wiem jak będzie koniec tygodnia,bo planuję wyjechać do Gdańska w piątek i tak 3-4dni tak więc dieta może nie być tak dokładnie przestrzegana,bo nie będzie zbytnio gdzie robić posiłków tzn będzie,ale ja tak u kogoś nie lubię i nie czuję swobody,ale jeszcze nic nie wiadomo

A w związku z tym,że w czwartek trening wypadnie na siłce to zamiast środy-obwodowy dam dół 2,a obwód w czwartek jak brat mi przywiezie sztangę od siebie Mogę tak zmienić sobie?


Obli co do mlecznych to ja już dostałam nauczkę i lodów przez najbliższy czas raczej nie tknę i ogólnie nabiału




Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-06-07 15:33:33

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
byle bialko bylo, jak nie ma co zjesc to zjedz przynajmniej bialko i bedzie ok. na wyjezdzie ciezko dbac o proporcje ale tak na oko tez dobrze idzie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kiedy podciąganie?

Następny temat

Mały problem z bicepsem

WHEY premium