SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena84 / DZIENNIK- palenie fatu, rzeźbienie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 150147

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
jak miałam stłuczke koles we mnie wjechał i się odbiłam od auta przedemną to niby nic się nie stało mi, ale szyje naciagnełam i bolało ponad tydzień...a nie ma co ryzykowac


jak będziesz wieloryb to cię do oceanu wypuścimy nie panikuj nie będziesz wieloryb. Masz przymusową regeneracje i tyle! Opal się pogoda jest ;-PP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
no pewnie Venka, rob regeneracje, wielorybem nie zostaniesz, co najwyzej orka, a one takie ladne nie przejmuj sie ! nie wroci Ci wszystko tak szybko , potem pare treningow i znowu bedziesz pelna sil!
zdrowie najwazniejsze, za szybko cos zaczniesz robic i jeszcze dluzej to pozniej bedzie trwalo :-/
dawaj adres tego kolesia, zaraz zbierzemy sie tutaj wszyscy i pojedziemy zrobic z nim porzadek to mu sie odechce jakichkolwiek pieniedzy od Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Czerwony samochód podziałał jak płachta na byka!

osa tylko żebym ja ten samochód widziała,a ja nic nie pamiętam

mmooonia a Ty coś ostatnio waleczna się zrobiłaś

kavva pływać lubię,więc nie ma problemu
opalać? u nas dzisiaj taka pogoda,że wisiało coś w powietrzu a do tego fatalnie się czułam teraz tez mnie głowa boli i chyba pójdę spać

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
hehe zawsze tak mam, tylko nie zawsze sie ujawniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Hej, nie mam czasu czytać ale właśnie w telewizji powiedzieli że barkiem samochody zmiatasz. Opowiesz na pace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Hej, nie mam czasu czytać ale właśnie w telewizji powiedzieli że barkiem samochody zmiatasz. Opowiesz na pace


nie wiem kiedy dotrę,ale jak będę to zdam relacje
najpierw muszę normalnie chodzić i zginać nogę w kolanie,bo jest całe zbite no i jestem obolała,ale z głową wszystko ok (chyba )

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
z głową wszystko ok

czyli się w końcu naprawiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
no w końcu tylko szkoda,że inne części na tym ucierpiały

teraz dopiero zaczynam odczuwać bolący bark
idę spać i mam nadzieję,że dzisiaj zasnę bez problemu

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
i jak sie czujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
no nieźle w to autko grzmotnęłaś...

do wesela się zagoi wszystko, nie bój nic!

oby facet sie nie okazał a dużym chamem, może przemyśli sprawę i nie będzie od Ciebie za wiele wymagał jesli chodzi o koszta...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kiedy podciąganie?

Następny temat

Mały problem z bicepsem

WHEY premium