SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena84 / DZIENNIK- palenie fatu, rzeźbienie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 150309

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tych niskoweglowodanowych, niskokalorycznych - "zielonych" nie wliczaj.
Lyzke oleju lnianego, lub inna porcje suplementu omega3 nie wliczaj.
To jest dobry uklad do odejmowania, jak waga nie spada to odejmij 20g wegli, albo 10g tluszczu i popatrz co sie dzieje w nastepnym tygodniu, jak ruszy w dol to ok , jak nie to odejmujesz znow, az uzyskasz spadek wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mmm pieknie

bede sledzil uwaznie ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
no to wszystko wiem (chyba)
a w tych 3weglowych posilkach rozumiem,że węgle proste np z owoców mogę spokojnie jeść? truskawki się zaczęły

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mozesz jesc owoce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ach dobrze,że nie robiłam dietetyki jako specjalizacji,bo tyle pytań zadaję,że aż wstyd
ale faktycznie zawsze jest lepiej doradzać innym niż sobie,bo ja sama nie potrafię dobrać dla siebie np kreatyny,a innym doradzam

a właśnie,bo myślałam o jabłczanie czy teraz to odpuścić a dorzucić do cyklu za miesiąc,którym mnie zapewne "zabijesz"
ale co tam,co nie zabije to wzmocni

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Z tym doradzaniem, to zebys wiedziala

Wiesz ja nie biore takich rzeczy, pare pobudzaczy tylko probowalam, nie odpowiada mi, trudno mi podpowiedzic cos, Patka ma odpowiednie doswiadczenie.
Kreatyna ma swoje zalety i przy odchudzaniu i masie, ale przerwe bedziesz musiala robic wiec albo albo. Ale z kreatyny to sily nie przybedzie, stac cie na trening na sile bez niczego na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
stac cie na trening na sile bez niczego na pewno

tu się zgodzę zdecydowanie,a zwłaszcza jak nie sprobuję to nic nie osiągnę np dzisiaj tak miałam cały czas 10kg w wyciskaniu na płasko,bo się bałam,że mi spadnie a wzięłam 12,5kg i kolega chciał pomóc w ostatnich ale ja nie nie,bo czułam że jeszcze dam radę tak samo z rozpietkami

to o kreatynie nie będę myślała na razie

mam nadzieję,że przez te 5tyg zmądrzeje bardziej i nie będę za dużo kombinować przede wszystkim w diecie i potem mogę się "oddać" w Towje ręce

a na tych cyklach to jak wygląda dieta?

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
vena a pokazesz nam tez mmiany po tych 5 tygodniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
kavva nie nie nie ma co pokazyważ
brzuch mam dzisiaj tak wydęty,że szok

ogólnie to zmiana diety B/T/W 150/70/150 miałam dzisiaj malutki misz masz w główce
ale dieta to od jutra z takim rozkładem,bo dzisiaj nie byłam przygotowana

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-05-25 20:57:37

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
vena tylko nie podjadaj wegli , mi sie wydaje zeby z brzucha zejsc trzeba te wegle uciac ja tez mam duzy brzuch.. i tak z wlasnego doswiadczenia mowie..

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-05-25 21:04:00
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kiedy podciąganie?

Następny temat

Mały problem z bicepsem

WHEY premium