SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena84 / DZIENNIK- palenie fatu, rzeźbienie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149319

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
pamietam jak bylam na masie to chlopaki na silowni zawsze sie dziwili? ale, ze co? na mase cwiczysz? kulturystka chcesz byc?
a ja tylko mowilam, ze chce byc wieksza i umiesniona, a i tak wcale latwo nie jest zdobyc te troche miesnia, nie wiem czemu dziwczyny sie tak boja....

zastanawia mnie jedno, czy mozna mase robic na bilansie zerowym? psychicznie lepiej bym sie czula gdyby to bylo zero, a nie plus

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
vena za duzo kombinujesz. To jest 16 tygodni, to bedzie pare cykli nie jedno, bedzie na pewno podzial bedzie cykl ukierunkowany na nogi i na gore ciala, Nie da sie wszytskiego na raz zrobic i nie da sie jechac 16 tygodni na pelnym gazie bo skończyłybyście w szpitalu
No i pamietajcie, ze takie rzeczy ulegaja modyfikacjom w czasie, masa czysta to ok 200kcal na plusie ale to tez podlega w trakcie dopasowaniu pod dane osobe

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-08-03 16:16:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
yoyo ja też słuchałam głupich docinek albo jak widział ktoś,że białko piłam to tekst,czy masę robię...ludzie to czasami mają pojęcie

Obli,bo ja zawsze kombinuję i lubię sobie utrudniać życie
wcale bym się nie zdziwiła jakbym prędzej w ten sposób brzuch straciła niż na redukcji,ale aeroby i tak muszę mieć,bo wiem,że wtedy się nie zaleję no i brzuch tego wymaga,żeby sobie pobiegać czy coś

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
ehh kurde venka

ja sie najbardziej boje tego ze nie wytrzymam idealnej diety przez 16tygodni .

juz bardziej jestem przekonana do masy niz redukcji, tak sobie mysle po co mi redukcja teraz jak na zime znowu mase zlapie , i na dodatek ta niechciana i cala praca na redukcji okaze sie bez sensu hehe

uzbieramy kobitki na mase i bedzie git

tylko wlasnie czuje ze trzeba bedzie dolozyc tam aeroby, bo troche mam stracha ze to pojdzie w zla strone a tak to sie nawet psychicznie bede lepiej czula


Zmieniony przez - mmooonia w dniu 2009-08-04 08:29:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ja sie najbardziej boje tego ze nie wytrzymam idealnej diety przez 16tygodni

mmoonia na pewno łatwiej o utrzymanie diety na masie niż na redukcji,a zwłaszcza pod okiem pumy

ja pytałam się o aeroby i wiadomo w miarę potrzeby i indywidualnie dopasowane,wiadomo nie 2razy dziennie
ale wiadomo,ze jeśli np elementem codzienności jest bieganie to nie sadzę,żeby odbierano tę możliwość

ale i tak nie ma co za dużo się rozmyślać i analizować,bo póki co przeważa redukcja,więc jutro wszystko będzie jasne

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
venka, dobrze będzie, w grupie raźniej więc dałabyś radę ze wszystkim

pomyśl o efektach... i o tym że to chyba pierwszy taki eksperyment dla kobiet, przeszłybyście do historii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możecie w skrócie powiedzieć o tym eksperymencie ?Bo nie mogłem śledzić tego bloga od początku, a widzę, że coś dużego się kroi pod okiem obliques'a.

Może spróbujcie robić masę na LC
https://www.sfd.pl/Low_carb_na_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t162782.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
to taki dosyć mocno jesteś niedoinformowany

i proszę z naszej drogiej Obli nie robić mężczyzny

https://www.sfd.pl/EKSPERYMENT_DLA_KOBIET,_WYBOR_DROGI-t518550.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, ok żeby zaraz nam koleżanki nie mówiły że nasz WODYN jest kobietą, to niech obli pozostanie kim jest
Tego ekspermentu nie da się śledzić przejrzyście, bo 7 stron dziennie spamujecie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
nie świruj, dla chcącego...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kiedy podciąganie?

Następny temat

Mały problem z bicepsem

WHEY premium