SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena84 / DZIENNIK- palenie fatu, rzeźbienie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 150230

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Jak by to jeszce dzialalo,to by bylo super;)
Ale same wiecie,ze o roznych metodach juz sie slyszalo hihi..

Vena,duuuuzo zdrowka..jeszce chwilke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
kathy dzięki

tak się zastanawiam,czy już w przyszłym tygodniu nie ruszyć na siłownię,bo naprawdę nie mogę usiedzieć
chociaż 3razy bym poszła odpuściłabym trening nóg jeszcze na ten tydzień no i nie rzucałabym się tak na ciężary tylko bardziej przygotowała do następnego tygodnia,a od sierpnia ruszyłabym już konkretnie
nie chodzę na siłkę to już całkiem się rozleniwiłam

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
vena84 najlepiej skonsultuj sie z lekarzem ,bo jesli za wczesnie to moga być jakies konsekwencje,nic pochopnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
vena84 najlepiej skonsultuj sie z lekarzem ,bo jesli za wczesnie to moga być jakies konsekwencje,nic pochopnie

ja dziękuję bardzo powie,że przecież nic mi nie jest itd. u nas są lekarze tylko od wypisywanie zwolnień nawet nie badając
póki co czuję się dobrze,więc chyba jak sobie trochę pomacham to mi nie zaszkodzi

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Vena lekarze chcieliby żebyśmy najlepiej nie ruszali się z domu bo tak bezpieczniej. Znasz swój organizm, jeżeli uważasz że możesz już zacząć ćwiczyć to zacznij.
Miałem pod koniec marca mały wypadek i naderwałem sobie więzozrost obojczykowo-barkowy. Katastrofa, nawet łyżki nie mogłem prawą ręką do ust podnieść. Całe życie w ruchu, a tu nagle unieruchomienie i ból przy najprostszych czynnościach.
Lekarz oczywiście powiedział mi że 100% sprawności nie odzyskam w prawej ręce, a o treningach mogę zapomnieć - siłownia na pół roku, Muay Thai odradził mi do końca roku.
No to ja oczywiście po swojemu i już po 3 tygodniach zawitałem na siłowni. Unikałem ćwiczeń, które sprawiały mi ból, robiłem wszystko ostrożnie i małymi ciężarami. Dzisiaj, po niespełna 4 miesiącach, kiedy powinienem siedzieć wg zaleceń lekarza w domu ćwiczę z całą intensywnością z ciężarami ok 90% sprzed kontuzji, byłem już na kilku treningach w sekcji, nic mnie nie boli, muszę tylko uważać przy robieniu pompek bo coś tam dziwnie chrupie i troszkę boli.
Miałbym siedzieć do tej pory w bezruchu to chyba prędzej w łeb bym sobie strzelił. Lekarze tak mówią bo to wygodne, nie musi się potem tłumaczyć że zezwolił na wznowienie aktywności fizycznej a pacjent coś sobie zrobił. Zresztą my, ludzie aktywni szybciej wracamy do zdrowia po urazach, przede wszystkim jesteśmy psychicznie nastawieni na powrót do formy, a przecież pozytywne nastawienie to połowa sukcesu. Nie namawiam do tego żeby olewać opinie lekarzy, ale to co doradzi Tobie chirurg czy ortopeda podziel sobie przez dwa.
Życzę zdrowia i szybkiego powrotu do formy!


A co do tych zwolnień to fakt, to im wychodzi najlepiej. mnie po 5 tygodniach na L4 zapytał czy chcę jeszcze zwolnienie. To ja mam decydować? Lekarz jest od tego żeby ocenić czy nadaję się do pracy czy nie. Inna sprawa że po 2 tygodniach już byłem w robocie. Po prostu nie mogę usiedzieć w domu. Pozdrawiam.


Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2009-07-23 14:31:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Hubert znakomite stwierdzenie


dzisiaj zaprowadziłam rower do zrobienia i może w sobotę już będzie gotowy,mam nadzieję
wtedy ruszę na jakąś wyprawę przed siebie oczywiście mając oczy szeroko otwarte na czerwone samochody

poszłyśmy z kumpelą nad jeziorko tak około 18:30 wykąpałyśmy się i nagle burza,błyski i mega ulewa ciekło po nas,a ja przez miasto szłam jakbym wyszła z jeziora w ciuchach i szłam i miałam mega banan na twarzy,bo super się czułam

a teraz troszkę załapałam dolinkę...dziwny jest ten świat,a jeszcze bardziej dziwne są osobniki płci męskiej

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
..wiesz,jak najbardziej Cie rozumiem...ja tak czesto mam,ale to wszystko przez to,ze nami rzadza hormony...;)Tak to jest..kobieta byc...;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
My dziwni? To Was się nie da zrozumieć... Na szczęście kobiety są po to żeby je kochać a nie rozumieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
heh tak Wy jesteście dziwni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Na szczęście kobiety są po to żeby je kochać a nie rozumieć



pierwszy raz coś takiego "usłyszałam" nie twierdzę,że wszyscy...ale z własnego doświadczenia mogę jedynie stwierdzić,że faceci boją się inteligentnych kobiet,które wiedzą,czego chcą,mają własne zdanie itd

ale jeśli Ty myślisz tak jak w tym stwierdzeniu to wielki szacunek

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kiedy podciąganie?

Następny temat

Mały problem z bicepsem

WHEY premium