SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena84 / DZIENNIK- palenie fatu, rzeźbienie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149281

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a skad wiesz, ze ono jest zdrowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
zaufałam temu forum
pozatym kasza gryczana i płatki owsiane już z nazwy odstraszają większosc ludzi -> znaczy coś w nich jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mnie owsianka zawsze odstraszała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
jedzenie dla ptaków
ja nie miałam oporów, za to serek wiejski to było coś na co nie mogłam patrzeć, a teraz wsuwam prawie codziennie i traktuje jako rarytas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
tak mi się przypomniało odnośnie zdrowego żywienia...jak studiowałam to zawsze przyjeżdżając ze zjazdów czegoś nie jadłam
jak się dowiedziałam prawdy z czego i jak powstaje
całe życie myślałam,że frytki to krojone ziemniaki,a dopiero na studiach uświadomili mnie,że to nic tylko puree

ale i tak na ćwiczeniach z przetwórstwa nigdy nikt nie był głodny przeważnie coś się robiło nawet lody na przem.mlecznym pamiętam te kawowe,co kumpel zapomniał cukru dodać


flying jak już będziesz wiedziała co to za haczyk to daj mi znać

a skad wiesz, ze ono jest zdrowe?


Obli chce wzbudzić w nas niepewność



Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-05-27 22:49:38

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
nie napisze o moich obserwacjach, bo mimo że ten sposoby na mnie zawsze działają to mogły by was skłonić do częstych odstępstw od diety i będzie że wam efekty psuje
tak, z Obli nic nie jest czarno-białe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
IMO zdrowe jest to co czujemy ze jest zdrowe dla nas, a nie to co inni mowia ze jest. Jezeli nadchodzi czas ze nie chce mi sie jesc to nie jem, jak odrzuca mnie od miesa to go nie jem bo widocznie tak ma byc, jezeli nadchodzi czas ze potrzebuje wiecej jedzenia to jem wiecej. Oczywiscie to jedzenie nie sklada sie z lodow, ciastek itd, ale nawet jak sa to rzeczy bardziej naturalne to i tak nie tak by sie zgadzal bilans
Co innego jak czlowiek chce sie odchudzic czy ma bardzo konkretny plan zmiany czegos tam w swoim wygladzie, co innego jak je tylko by zaspokoic swoje potrzeby.

Tak a propo`s vena dieta klasyczna zbilansowana tylko na min zerowym bilansie - musisz miec z czego czerpac ta sile
A co do obowdow to ni emartw sie, przeciez zmeczenie jest chwilowe i czywiscie ze jak bedziesz miala czas mozesz sobie popedalowac, chociaz IMO to nie przyniesie wiele zysku, mozesz tez zrobic np. brzuszek , jak bedzie czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
flying możesz zdradzić troszeczkę
kurcze jak to dobrze siedzieć w piżamce,a nie w spodniach z wydętym bębnem

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-05-27 23:04:22

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
Obli to w moim przypadku byłoby to 2300kcal,ale na to jeszcze przyjdzie czas za niedługi czas

co do obwodu to wiadomo w pierwszym tygodniu to będzie pewnie porażka,ale ważne żeby się nakręcić
bo sobie tak myślałam,że np 2x w tyg wprowadzić taki wytrzymałościowy a 3x trening siłowy, ale na razie skupię się na jednym,a potem można myśleć

nie mam zbytnio czasu na aeroby w tygodniu jedynie weekendy,ale jakaś regeneracja też musi być
dlatego wprowadziłam ten rower wiadomo,że cały czas ta sama trasa,że nie jest to efektywne z czasem,ale wolę to niż monotonne aeroby na siłowni,które można zostawić sobie na okres jesienno-zimowy
zawsze jest to jakaś forma ruchu aczkolwiek i tak najefektywniejsze jest dla mnie bieganie

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Aerobów na siłowni wręcz nienawidzę...NUDZĄ MNIE TAK,że nie mam ochoty wracać.
Biegać bardzo lubię(i w zimie i w lcie).Poprostu im mniej się nudzę tym lepiej;)

Miłego dnia:*

"You could learn to shoot, you can learn to fight but there's no weapon as powerful as your femininity."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kiedy podciąganie?

Następny temat

Mały problem z bicepsem

WHEY premium