SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena84 / DZIENNIK- palenie fatu, rzeźbienie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149953

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
kavva najlepsze na brzuch to by było chyba jakbym codziennie robiła posiedzenie na wc

u mnie chyba już nie te czasy,że mogę sobie pozwolić na dietę z niskimi węglami (poniżej 50g) jest jak jest zobaczymy co będzie dalej

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
dzisiejszy dzień

DIETA

1 owies, żurawina, jabłko, twaróg chudy, kefir

ROWER

2 kurak, makaron, truskawki

3 kurak,orzechy ziemne, surówka

4 kurak, orzechy laskowe, surówka

TRENING ROWER


białko

5 kurak, makaron, kalarepa

6 jaja, pestki dyni, olej lniany

Razem B/T/W 151/66/144 1774kcal



TRENING

bic + tric (3 superserie) (12/12/10)

uginanie sztanga (5/9kg+gryf)
prostowanie wyciąg (1/2*)

uginanie-hantle w siadzie (5/7kg)
francuskie leżąc (2,5/4kg +gryf)

uginanie w podporze o kolano (5/7kg)
pompki w podporze tyłem

modlitewnik (5/9kg +gryf)
prostowanie-wyciąg górny w pochyleniu (1/2*)


uginanie nadgarstków podchwytem
uginanie nadgarstków nachwytem

+ brzuch (3serie łączone: skłony z linką,skłony boczne,twister)




Zastanawia mnie tylko,czy nie za dużo mam tłuszczu w ostatnim posiłku,ale inaczej nie da się tego rozłożyć,bo to jest mój 2posiłek po treningu czyli wypada na białkowo-tłuszczowy.

Obli rozumiem,że tego oleju nie wliczać do bilansu skoro to 1łyżka?
Stwierdziłam,że rano na czczo będę piła sobie kefir może coś się ruszy ja już naprawdę nie mam siły z tym moim brzuchem cały czas taki wydęty i zalany nic się nie zmniejsza
Ogólnie to chyba też mam za mało aerobów w ciągu tygodnia jakieś bieganie by się częściej przydało




Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-05-26 22:19:32

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no jednej lyzki nie, to twoj suplement, jak bys brala w tabletkach omega3 tez bys nie wliczala Mozesz go sobie rano tez wziac np pol lyzki rano i pol lyzki przed snem, Ile nie obetniesz pozniej tluszczy to on i tak zostanie.

Ale mi sie ten trening tylko na raczki nie podoba na redukcji jak bys wstawila tu wytrzymalosc silowa taki solidny obwodzik ze sztangami to bys zobaczyla zaraz roznice na wadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
vena nie chce cie pocieszac ale ja jak wazylam 10 kg mniej to tez mialam brzuch taka budowa cialaa chodz jak mialam mniej tluszczu ogolnie to jak cwiczylam brzuszki przez 3 miechy 3 razy dziennie po 5min to boczki zeszly...i zrobil sie fajny ale to niestety tak jak obli pisala innym ostatni brzuch leci a innym nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
kiedyś często robiłam obwody z tym,że były to mniejsze ciężary aczkolwiek nie znowu takie małe
hmm a może faktycznie by warto ale pewnie wtedy znowu siła w dół pójdzie prawda?
a dało by się wkomponować tak żeby 5dni treningowych zostało?

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
vena a czemu ci tak na tej sile zalezy masz jakis plan z nia zwiazany
bo to chyba trudno odchudzac sie i wiecznie miec duze progresy w sile..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5267
Ja liczę olej do bilansu, tyle, że mam go codziennie w diecie 80-100g...
Dlaczego nie masz wcale tłuszczu w pierwszym posiłku, może przesuniesz do niego pestki dyni?
Nadal będziesz ćwiczyć splitem jak obecnie, czy jednak będą zmiany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
kavva tak po prostu lubię to i jak biorę większy ciężar to mam satysfakcję, jestem zadowolona
wiem,że cięzko pogodzić siłę z redukcją,bo to nie idzie w parze

ach mówiłam,że dziwna jestem

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
józekzdun bo mam jedzenie podzielone na 3posiłki B/W i 3posiłki B/T dlatego tak jest B/W powinny być jako 3 pierwsze,ale ze względu na trening posiłek 3 zamieniony jest z 5

dobrze jest mi tak jak mam teraz typowy split,ale Obli i tak ma rację ach i znowu mam misz masz w główce

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-05-26 23:20:38

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale trening jest na sile, a obwody to co innego, nie maja wspolengo niz ze zmniejszaniem sily, tylko z .. zyganiem
ym wywalila te rece i w te miejsce wlozyla wytrzymalosciowy.

A cwiczenia na sile rak osobno nie przynosza sily, cialo rozwija sie rownomiernie.

Ach ach, to przez ten misz masz, nie jestes w stanie schudnac, robi sie jedno, zamyka sprawe i zabiera za drugie, i pozniej za trzecie. Po to sa cykle treningowe
Ja bby je stosowac
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kiedy podciąganie?

Następny temat

Mały problem z bicepsem

WHEY premium