SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena84 / DZIENNIK- palenie fatu, rzeźbienie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149995

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
si, odpowiedzilam,, tylko z opoznieniem dopislam wiec juz pewnie nie zobaczylas bo sie strona skonczyla.
Tak probuj na tych 17kg tylko pocwicz wczesniej na pustej sztandze i zarzut i przysiad przeni. Zobaczysz jak dasz rade, pozniej bedziesz wiedziala za co sie lapac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
no fakt nie zauważyłam

a ten push press to jest tak jak wyciskanie stojąc tylko z ugiętymi nogami? oglądałam filmiki,ale jeszcze wolę zapytać
ten zarzut mnie najbardziej przeraża,że coś mi w kolanie przeskoczy znając moje szczęście

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
venka mały ciężar i dasz radę ale podstawa nauczyć się techniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
robisz go ze zwisu tu kolanom nic sie nie dzieje, to tak jakbys podskoczyla do gory lekko i wlasciwie z plaow
Push press robisz jak normalny press pomagajac sobie kolanami, zginasz je i prostujesz razem z wypchnieciem sztangi. Nadajesz sztandze ruch w gore dzieki czemu nie musisz samamy rekami sie meczyc i jest latwiej.
Wychodzi mniej wiecej tak, ze to co na "maxa" masz w wyciskaniu to w puh press mozesz 3x zrobic na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
postaram się to przećwiczyć zanim zabiorę się za obwód
może dzisiaj po treningu jak starczy czasu poćwiczę z samym gryfem przysiad przedni i zarzut a jak nie to w weekend z kijem od miotły

myślę,że i tak najpierw wezmę mniejszy ciężar nie te 17kg,a 13kg (2x2,5kg + gryf 8kg)
zawsze można w następnym treningu dorzucić,bo wolę wykonać poprawnie mniejszym niż wziąć wiekszy ciężar i zrobić sobie krzywdę


Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-05-29 10:36:18

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Też myślę,że lepiej wpierw techniki się wyuczyć a potem dodawać ciężar:)

"You could learn to shoot, you can learn to fight but there's no weapon as powerful as your femininity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tu nie ma , i tak, duzego ciezaru, a techniki trzeba sie nauczyc poza tym treningiem, bo on do tego sie nie nadaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Kijem od miotły w lustrze Ja tak robiłam Ale chyba nadal robię to stylem rozpaczliwym...Uwaga na obojczyki Ja przy pierwszym razie zamiast jakoś te ręce zablokować stale wrzucałam sobie sztangę na klatę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
nauczę się z czasem
w końcu bystre ze mnie dziewcze

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
o kurcze, jak ja potrafie sobie w obojczyk grzmotnac Trzeba szybko lokcie do przody dawac
Przy pelnym zarzucie to mozna sie tez w łono przywalić, mialm raz siniaka na ten hmm...hmm....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kiedy podciąganie?

Następny temat

Mały problem z bicepsem

WHEY premium