SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena84 / DZIENNIK- palenie fatu, rzeźbienie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149935

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290
Venka jak się czujesz? mam nadzieję że już lepiej

jakie to białko ostatnio miałaś olimp jakiś, mówiłaś że smakowo dobry
mi się kończy dymatize kawowe, smak wymiata ale może coś tańszego znajdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 779
wszystkie odzywki olimpu smakują tak samo, w porównaniu do konkurencji zza oceanu to wychodzą średnio, wiem że fitmax ma za%^biste smaki ale gainerów, nie wiem jak z białkiem, jeśli chcesz coś naprawdę smacznego to mogę polecić matrix'a od syntrax'a, a jeśli chodzi o cena/jakość to UNS, ale problem w tym ze ma za dużo węgli (około 15g)

sorki za spam :) pozdrowienia dla Venki :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290
matrix to mi tak średnio smakował
dymatize elite whey o wiele lepszy od matrixa
kupię dymatiza chyba znowu ale dla odmiany może inny smak;)

venka już się nie wcinam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
hello

żyję żyję
cały dzień z chrześniakiem i rodzinką więc było wesoło

rano mnie szyja bolała,ale potem jakoś przestało,a kolano też,bo w sumie się trochę nachodziłam dzisiaj

katti ja miałam Olimp Whey Complex kokos cały 1kg wypite teraz mam pina coladę i też smaczny,próbowałam ice coffee i bardzo dobry (kavva ma tera) za tę cenę są smaczne,a przypuszczam,ze jeśli chodzi o jakość na pewno nie odbiegają od amerykańskich

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290
Vena dzięki, może wypróbuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
najlepiej gdybys mogla rezonans zrobic odcinka szyjnego, tylko to kosztuje prywatnie, a panstwowo musialabys albo zaraz po wypadku informowac o bolach i problemach, albo teraz czekac na zmilowanie, bo jak ruszasz konczynami to nikt ci takiego czegos nie zrobi .

masz racje, jak zacznisz na nowo treningi to najlepiej z nowym dzinnikiem, bedzie wszytko jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Obli spróbować mogę i się zapytać,w sumie musiałabym iść do kontroli tzn powinnam wczoraj,ale tak wyszło
bo jak widziałam cennik no to na daną chwilę to odpada

kurde ja zawsze coś muszę nawywijać i to w najmniej odpowiednim czasie ale przecież specjalnie tego nie zrobiłam,a tym bardziej nie chciałam

a co do dziennika i treningów to na pewno jak już to będzie nowy tylko najpierw muszę być sprawna,żeby wykonać trening,no i pozbyć się tych urokliwych siniaków

tak się jeszcze zastanawiałam,że ten plan,co mam to bym miała
a potem mógłby być ten plan,co kiedyś wspominałaś 4tyg dla góry i 4tyg dla dołu?
bo na redukowanie jeszcze będzie czas,a jak już to chcę to zrobić porządnie i z widocznymi efektami, a teraz chyba bardziej zależy mi na sile i nabraniu masy mięśniowej,przy okazji jakiś fat na pewno też poleci chyba,że co trening posiłek potreningowy w postaci pizzy albo kebaba itp
tak więc na reżim dietowy jeszcze przyjdzie pora

i jak tu nie przyznać racji,że kobieta zmienną jest

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
widze vena ze obie postanowiłyśmy spasować z redukcjią ja poprosiłam jeszcze Ize o jakiś 3 dniowy trening... bo chce więcej aerobów porobić.. ale się jeszcze zastanowie czy nie zostane przy tym na 4 dni.. zamykam diennik ale będe spamować


co w takim układzie z naszym sernikiem i whyski ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
zamykacie dzienniki, żeby bezkarnie zajadać się sernikiem i popijać go whisky?:D:D:D:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
ja zamykam i nie wiadomo czy będziemy jeść i pić ale może może


aa i ja matrixa odradzam fuuujjjjj mogę Ci wysłać 1kg czekolady


Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-07-18 14:55:57
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kiedy podciąganie?

Następny temat

Mały problem z bicepsem

WHEY premium