SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena84 / DZIENNIK- palenie fatu, rzeźbienie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149936

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
hehe no to po tym może, może już wszystko jasne::D:D:D:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
aa i ja matrixa odradzam fuuujjjjj mogę Ci wysłać 1kg czekolady
ja chętnie przyjmę, ale tylko jeśli zrobisz to charytatywnie

pozatym whisky ponoć niedobra jest
ale serniczek mniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290
no proszę co się porobiło
sernik i whisky
na sernik to ja chętnie się dołączę ale whisky w życiu
za to dziś żołądkowa gorzka party
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
jak tego matrixa będziesz rozsyłać to i ja z chęcią spróbuję:D:D

sernika też:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
na sernik to ja chętnie się dołączę ale whisky w życiu

katti ja mam tak samo dlatego z chęcią pozbędę się whisky
dobrego trunku od tak to bym nie oddała

elaine ja przypuszczam,że nowy dziennik założę,ale raczej bez wypisek z jedzenia,bo to nie będzie redukcja,za kilka miesięcy na pewno będzie powtórka z rozrywki,ale jak już to porządnie,a mam zamiar póki co nabrać siły i poprawić stan swojego umięśnienia,które zanikło

co do jedzenia to przyznam się,że od tygodnia jem więcej,a nawet dużo więcej i to również smakołyki,okresu nie dostałam jeszcze,treningów brak,a nogi mam dzisiaj strasznie opuchnięte
możecie wyzywać itd trudno tego lata szczupła już nie będę nie będę świecić piękną sylwetką
zdobędę więcej mięska i wtedy będę zadowolona i dopiero wtedy zabawię się w redukcję


dzisiaj mój braciszek nie mógł się napatrzeć na mojego siniaka na kolanie,a zwłaszcza jego bajeczny kolor

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
vena nie jestes sama z siniakami - ostatnio przerwróciłam sie w pracy , na rece mam mega siniaka taki fioletowo-czerwony oraz na nogach kilka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
tego lata szczupła już nie będę nie będę świecić piękną sylwetką - Venka przecież już świecisz, skoro w krótkich spodenkach bardzo dobrze się prezentujesz, to i w zwiewnych sukieneczkach będziesz
Najważniejsze robić to na co się ma ochotę, a redukcja nie ucieknie!

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-07-18 23:54:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
możecie wyzywać itd

osh Ty



a powaaaażnie

podoba mi się bardzo Twoje podejście.
życzę Ci powodzenia w dojściu do nowo obranego celu

będzie dobrze dziewczyno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
dzięki dziewczyny

ja tu jestem jeszcze cały czas nie myślcie,że uciekłam


zrozumiałam kilka rzeczy m.in to,że są sprawy ważniejsze niż to,żeby dobrze wyglądać,mieć płaski brzuch itd.
na fajną sylwetkę jeszcze przyjdzie czas,wierzę w to wystarczy,że bardziej się zmobilizuję i poświęcę,ale nie myślę o tym teraz,bo przyjdzie czas na takie przygotowania zapewne jeszcze w tym roku

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
na fajną sylwetkę jeszcze przyjdzie czas,wierzę w to

no a jak sylwetke i tak masz ladna wrocisz do tego wszystkiego ze jakis czas ze zdwojona sila i bedzie pieknie
tylko zebys sie nie zajadala codziennie slodyczami bedziemy Cie kontrolowac jak bedziesz spamowac u innych, zeby nie bylo ze calkiem bedziesz miala grzechy odpuszczane
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kiedy podciąganie?

Następny temat

Mały problem z bicepsem

WHEY premium