SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena84 / DZIENNIK- palenie fatu, rzeźbienie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148080

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
aż o dziwo jeszcze tego kuraka trawię zmieniam sobie co jakiś czas przyprawy,więc nie jest jeszcze tak źle najlepiej smakuje mi z piekarnika z rękawa,bo nie jest suchu
co do wołowiny to przeważnie raz w tygodniu kupuję około 0,7kg wołowinki extra,bo lubię,ale wkurza mnie to,że zostanie tylko ok 300g mięcha
lubię rybki,ale niestety na zimno mi nie podchodzą,więc do pracy nie zabiorę

jakoś dobrze się czuję tylko żebym się więcej ruszała to byłoby lepiej
ogolnie jestem zła,bo przyszykowałam się na jazde rowerem do Poznania,a tu zachmurzone niebo a wychodzę i słonko
za to siłka jest 5x w tygodniu jak chodzę na siłkę to cały rozkład dnia jest ok,a jak nie idę to od razu jakieś zachcianki żywieniowe przychodzą i czuję się taka spuchnięta

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
ja tez jakos daje rade z cycem ale wołowinka to super odmiana teraz bede chyba czesciej kupowac nie poledwice ale ta taka na tatara czy jakos tak, bo mam znizeke u znajomego rzeznika i bede sobie jedala spagetiii i nie tylko.. musze sprobowac tego kuraka z rękawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
ja robiłam spaghetti w niedzielę zmieliłam cyca pomidory z puszki,bo mialam w lodówce makaronik i pochłonęłam i to było 50g makaronu,a jak przypomnę jak robiłam normalnie to na talerzu pewnie miałam ze 150g

kavva zrób sobie w rękawie nie jest suchy wystarczą jakieś ziólka przyprawy i mniam

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
ja tez nie wiem jak mogłam kiedyś tyle makaronu jeść

mam jeszcze jeden dobbra rzecz z makaronem którą lubie ale nadaje sie tylko na nietreningowe, trzeba podsmazyc cebulke dużo cebulki, gotujemy świderki mieszamy z cebulka pieprzem i sola i dodajem ser biały pokrojony w kostke... pyszne oliwy można dac wiecej

i musze sobie jakies roladki z cycow robić ale jakoś bardziej mi zaczoł podchodzić cyc z indyka jakoś takie lepsze mi sie to mieso wydaje, tylko nie zawsze moge dostac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
kavva to już jak dla mnie ten przepis odpada,bo nie lubię cebuli,a zwłaszcza smażonej i czosnek też zawsze wydłubuje z mięcha jak mama nadziewa

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
dziwna jestes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
kavva za to mi ten przepis jak najbardziej podchodzi:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurak nigdy się nie znudzi tyle tylko że trzeba od czasu do czasu zmieniac przepis- fajnie prowadzisz wpiski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
fajnie prowadzisz wpiski

milosh jakaś aluzja? tak wiem wiem 2rozpiski w ciągu dnia trening+dieta a reszta to spam

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żadna aluzja, w miarę opisujesz trening, jedzonko...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kiedy podciąganie?

Następny temat

Mały problem z bicepsem

WHEY premium