SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena84 / DZIENNIK- palenie fatu, rzeźbienie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149276

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
Obli dobrze,że piszesz,bo człowiek nie zdaje sobie sprawy,że moze i nie boli nic uszkodzone,a jakiś wpływ może być w przyszłości...dziwne tez dla mnie,że mnie bark i ramię nie boli,a przecież uderzyłam dosyć mocno tylko ranki cięte,ale na szczęście szyć nie trzeba było,będę uważać teraz na kręgosłup

a co do ludzi to wiem,że niektórzy to są opętani...problem może się zacząć jak PZU nie będzie chciało uznać,ale ma jeszcze autocasco,więc oni mu pokryją,a ze mnie wtedy będą ściągać (tak ten policjant mówił)

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Venus tak mi przykro!!! Dobrze, że jestes cala.
Ja pamietam tez mialam wypadek samochodowy autem służbowym, syn szefa (niczego sobie ) zaczal ze mna flirtowac i chyba z wrazenia nie wyrobilam nzakrecie. Auto rozbite, obolali chodzilismy pare dni.
W sumie tak teraz mysle ze moze ten moj kregoslup to z winy tamtego wiec Obli dobrze radzi, moze warto jakies przeswietlenie zrobic tak dla wasnego spokoju!!!

Trzymaj sie Kochana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Odcinek szyjny - tak, wiem coś o tym. Venka - jakby co mam kołnierz ortopedyczny - podrzucić Ci?
Ja tez uważam, że prześwietlenie powinnaś zrobić, będziesz miec pewnośc, że jest ok.

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-07-14 09:38:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
Żyrafka dzięki
ale teraz sobie przypomniałam,że mam miała


idę się położyć,bo coś niewyraźnie się czuję

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
vena odpoczywaj teraz duzo.

Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2009-07-14 11:07:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
kurcze cały dzień chodze przymulona,trochę pospałam,mierzyłam sobie po południu ciśnienie i miałam 105/63 (puls 52)

chodzę w tym kołnierzu teraz zdjęłam,ale ogólnie to chyba szyja mnie boli albo wystraszyłam się i sobie wkręciłam,że mnie boli

a z przyjemniejszych rzeczy to odczuwam dzisiaj klatkę po wczorajszym treningu no i plecy też (ogólnie już przy wiosłowaniu czułam )

już tu sobie obmyślam,że w przyszłym tygodniu żeby treningi poprzesuwać i co drugi dzień pon,śr,pt z wykluczeniem nóg jak na razie...ja to naprawdę jestem nawiedzona

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
Oj kurde. wspolczuje :-/

Obys szybko zdrowia wrocila to potem forma tez szybko wroci
Moze faktycznie na chwile lekko zasnelas, oczka Ci sie przymknely i bum :/ dobrze ze naprawde to nie bylo auto ktore jechalo

a teraz.... trzeba powybijac te wszystkie czarne koty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
vena mi się wydaje że OC mu pokryje koszty naprawy.. przynajmniej nie widze przeciwskazań... chyba że ma jakies link 4 albo temu podobne jak PZU to luzz..

OC wypłaca też jak z winy sprawcy.. chyba że sobie obyśli że nie chce zniźe tracic i będzie chciał wine na ciebie przerzucić ale wtedy by musiał sprawe zakładać nie wiem czy by mu się chciało... bo długo by na kase czekał.

A mandat przyjoł czyli przyznał się do popełnienia wykroczenia.

A punkty karne dostałaś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
kavva ja nie dostałam pkt on dostał 1pkt i 100zł

po wielkich namysłach i konsultacji z żoną i sąsiadami przyjął ten mandat,policjant mu tłumaczył,ze i tak przegra w sądzie do tego na pewno więcej mu dorzucą,a ten swoje i jeszcze ale,że on stoi dobrze normalnie parodia...jak mu nie będą robić problemów to pewnie i tak lepiej na tym wyjdzie bo stwierdzą,że maska do malowania itd,a wątpię żeby malował tylko szybę wymieni

przecież na dobrą sprawę jakby coś się buntował ja tez mogłabym oskarżyć go,bo w końcu naraził mnie na uszczerbek gdyby coś mi się poważniejszego stało,bo ja nie pamiętam jak do tego doszło nie pamiętam tych ostatnich sekund tak jakbym zasnęła,bo nawet nie hamowałam

jedyne przyjemne uczucie z wczorajszej przygody to jak policja przyjechała i wyszli poczułam Chanel Allure Home i w radiowozie jak siedziałam aj...a ten zapach rozbudza moje zmysły
więc potulnie siedziałam


mam nadzieję,że szybko dojdzie kolano do siebie,ale co mnie martwi to mój apetyt,ale odkąd pamiętam to tak mam jak nie ćwiczę to chodzę głodna...już czuję się taka opuchnięta
wiem,że wiele stracę przez ten czas,ale może powrócę silniejsza z większą motywacją

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kiedy podciąganie?

Następny temat

Mały problem z bicepsem

WHEY premium