SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena84 / DZIENNIK- palenie fatu, rzeźbienie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149308

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 317 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4833
Kuruj się vena, wszystko bedzie dobrze! Moze czas regeneracji sprawi że organizm trochę odsapnie a później szybciej ruszy.
Trzymaj się i glowa do góry!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Ejjj Venka, jak przykro czytać takie wiadomości. Mam nadzieję, że się szybko wyliżesz i bez konsekwencji. Współczuję! trzymaj się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
venka, dzielnie się trzymaj Słońce!!

będzie dobrze, bo być musi!!

ZDRÓWKA!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
bardzo mi przykro :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
venka, trzymaj się i wracaj szybko do zdrowia
miejsmy nadzieję, że regeneracja dobrze Ci zrobi i nie będzie trwała za długo :)
bardzo przykre to, co Ci się przytrafiło, jednak i tak dobrze, że samochód stał, a nie był w ruchu
swoją drogą powinni takich parkujących od razu na lawecie odholowywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
dzięki dziewczyny

nie dosyć,ze zasnąć nie mogłam to wcześnie się obudziłam,do tego nie mogę znaleźć mojej opaski elastycznej na kolano,bo mam nosić przez kilka dni
siedzę i ryczę jak taki osioł,do tego okresu jeszcze nie mam więc wszystko się zbiera
nie chce mi się myśleć nawet...taka ładna pogoda,miałam plany,a tu zawsze coś nie tak

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290
venka bardzo mi przykro
trzymaj się
i szybkiego powrotu do pełni sił życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ember moja to wina oczywiście przede wszystkim,bo nie można wjeżdżać tak po prostu,ale ja nie wiem co się stało jak to się stało tak jakbym zasnęła jadąc,bo kojarzę już tylko uderzenie i siebie na masce...a facet to jeszcze przy policji miał jakieś ale,co do zaparkowania,a nie dosyć,że znak stał to jeszcze źle w ogóle stanął jak mu tłumaczyli,bo światłami białymi do jadących z przeciwka do tego musiał skonsultować z żoną,czy przyjąć mandat i się zastanawiam i analizował

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ojej, , brak mi slow.
wracaj szybko do zdrowia, trzymam za Ciebie kciuki, dbaj o swoje kolano.

mam nadzieje ze jestes ubezpieczona od odpowiedzialnosci cywilnej, bo ten mandat to pestka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
mam nadzieje ze jestes ubezpieczona od odpowiedzialnosci cywilnej, bo ten mandat to pestka

Obli nie bardzo rozumiem a coś by mi miało jeszcze zagrażać?

nie dosyć,że ledwo chodzę ani wyprostować ani zgiąć w kolanie to jeszcze taka jestem przymulona jakaś

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kiedy podciąganie?

Następny temat

Mały problem z bicepsem

WHEY premium