SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena84 / DZIENNIK- palenie fatu, rzeźbienie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 150218

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Na takich trafiasz po prostu. Ale masz rację, tak jest w większości przypadków. Tak się przez lata utarło, że kobieta ma siedzieć w domu, gotować itp. Teraz coraz więcej babek stawia na samorealizację i osiąganie założonych celów. Tym bardziej że jesteście bardziej uparte i myślę bardziej konsekwentne w tym co robicie. Mi osobiście taki model kobiecej osobowości odpowiada, jednak jeszcze trochę wody w Odrze upłynie zanim stereotyp kobiety-kury domowej bez własnego zdania przestanie dominować. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Widzisz Hubert,to wszystko zalezy od faceta,ale mysle ,ze masz racje ..

Vena,nie martw sie,sama mialam bardzo dlugo ten ''problem.. ''
''Faceci sa z Marssa a kobiety z Wenus''.Kazdy z nas jest bardzo indywidualna jednostka i czasem samemu siebie jest ciezko zrozumiec (przynajmniej ja tak mam ..;))a co dopiero zrozumiec i poznac innego czlowieka ..Ale starac sie zawsze mozna !
Nauczylam sie,ze ''trzeba dac CZAS-czasowi...''z pewnymi sprawami i podejsc na luzie a wtedy sie wszystko rozwiazuje..

Zycie takie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to sie nigdy nie zmieni, dlatego w krajach gdzie dominuja samodzielne kobiety mezczyzni zaczynaja "sprowadzac sobie" zony z krajow azjatyckich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Nie dziwię się, jak jestem w Hong Kongu mojemu tacie noszą walizki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
''Faceci sa z Marssa a kobiety z Wenus''.Kazdy z nas jest bardzo indywidualna jednostka i czasem samemu siebie jest ciezko zrozumiec (przynajmniej ja tak mam ..;))a co dopiero zrozumiec i poznac innego czlowieka ..Ale starac sie zawsze mozna !

kathy niektórzy są z Urana chociaż ja lepiej zamilknę,bo sama jestem chyba z Jowisza

w sumie z jednej strony to nikt mi niczego nie ogranicza,nie bręczy mi do ucha,robię to co lubię i na co mam ochotę...ale przydałyby się częste nocne aeroby

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
ale przydałyby się częste nocne aeroby

To akurat nie jest taki duży problem . W razie kłopotów zapraszam do mnie na siłkę - z opowieści kolegów wnioskuję, że chętnie mogliby Ci pomóc .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2009-07-24 11:07:09

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Radzio to ja też wiem,tylko ciężko o godnego towarzysza
a poza tym Ci,co tyle gadają to zabierają się za wszystko jak pies do jeża



mam nadzieję,że jutro będę miała zrobiony rowerek,bo już tęsknię,a wczoraj jechałam na ósemce z odblokowanym hamulcem przednim...nie chciało mi się prowadzić do naprawy
ale jakoś dojechałam i nic na drodze nie stało czerwonego

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-07-24 11:15:47

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
vena to kiedy planujesz powrót na siłownie i do treningów?Z opinia o lekrzach musze sie niesetety zgodzic jak nie zapłcisz rzadko ktory wypisze Ci skierownie na badaniaa najgorsi sa specjalisci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
chyba w przyszłym tygodniu...miałam do końca lipca nie iść,ale chyba pójdę wcześniej

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
narwaniec
nie kuś losu!
i pamiętaj - na rowerze oczy na około głowy + dodatkowa para wyczulona na czerwone


Zmieniony przez - flying w dniu 2009-07-24 13:10:27
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kiedy podciąganie?

Następny temat

Mały problem z bicepsem

WHEY premium