SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT cod123, 3 lata str 119

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 270716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3452 Napisanych postów 6160 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 264786
wiem co czujesz Cod... ja jeszcze z rana mam siłę iść na siłownię, niestety nie mam takiej możliwości ze względu na pracę, a potem im później i ciemniej się robi tym co raz bardziej siły odchodzą i po pracy czuję się już tak zmęczona, że teraz to odliczam tylko dni do przerwy świąteczniej
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28464
cod123

ostatnio nie mam totalnie na nic siły... wstaje ciemno, wychodzę z pracy- ciemno. Do tego co chwile pada, no okropnie po prostu. Czuję się ciąglę zmęczona. W sb poszłam na siłkę, ale totalnie nie chciało mi się, nie miałam siły...



Oby do wiosny! Musimy to jakoś przetrwać




Zmieniony przez - Asiorajda12 w dniu 2018-12-10 23:52:15
1

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1739 Napisanych postów 2717 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 241274
no ja strasznie reaguje na pogodę. Ech ostatnio mam taki nastrój i brak sił na cokolwiek, że aż mi głupio za siebie.
Poszłam wczoraj na siłownię, ale... nastawienie miałam bardzo średnie, ogólnie ostatnio jakoś weny brak.

1. Podciąganie 4-8 serii
1/1/1/1/1/1
2/1/1/1/1
1/1/1/1/1/1/1
1/1/1/1/1/1/
brak
1/1/1/1/1
1/1/1/1/1

2. Glute bridge z gumą 12/12/12/15+
12x60/12x60/12x60/15x60
12x60/12x65/x12x65x16x60
12x60/12x60/12x60/16x60
12x60/12x65/12x65/17x60
12x60/12x60/12x60/18x60
12x60/12x60/12x60/16x60
12x60/12x60/12x60/17x60

3. wiosłowanie półsztangą 4x8 (podaję wagę bez sztangi)
8x15/8x17,5/8x20/7x20
8x15/8x17,5/8x20/7x20
9x15/8x17,5/8x20/7x20
8x15/8x17/8x15/8x17,5
8x15/8x15/8x15/8x17,5
10x15/8x15/8x15/8x15
8x15/8x15/8x15/8x15

4. przysiad bułgarski 4x8
brak
8x4/8x4/7x6/6x6
8x4/8x4/8x4/8x4
8x4/8x4/8x4/8x4
8x4/8x4/8x4/8x4
8x4/8x4/8x4/8x4
8x4/8x4/8x4/8x4

5. Wyciskanie na barki sztangielkami 4x6-8
8x6/8x8/7x8/6x8
8x8/8x8/7x9/7x9
8x6/8x8/8x8/7x8
8x6/8x6/8x8/8x8
8x6/8x6/8x6/8x6
8x4/8x6/8x6/8x6
8x4/8x6/8x6/8x6


ten przysiad bułgarski chciałam zrobić, ale tak mnie zaczęło kolano boleć, ze nie mogłam... w domu zrobiłam mobilizację piłeczką i przeszło.

1. Omlet pizza z szynką i kozim serem
2. Pulpeciki wołowo-indycze z makaronem kukurydzianym i sosem pomidorowym
2. Omlet jaglano- owsiany, czekodżem, masło orzechowe
3. Makaron z soczewicy, pesto zielone, warzywa, szynka
+2 mandarynki, jabłko
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28464
Cod a może to jakieś przemęczenie i po prostu organizm potrzebuje resetu?

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1739 Napisanych postów 2717 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 241274
to na pewno, dlatego czekam na przerwę świąteczną...
wpisuje zaległy trening z czwartku, przegięłam, bo mnie bark bolał i w sb odpuściłam siłownię.
Wczoraj w domu ćwiczyłam z gumami plus brzuch

1. hip thrust 12/10/8/6
12x80/10x90/8x100/6x100
12x70/10x80/8x90/8x100
12x70/10x80/8x90/7x100
12x70/x10x80/x8x90/6x95
12x60/10x70/8x80/6x90
10xx70/8x80/8x85/8x90
10x70/8x80/8x85/8x85/8x90
8x60/8x70/8x80/8x80
9x60/9x60/8x70/8x70

2. pompki wąsko na podwyższeniu 5x max
8/5/4/4/4
9/5/4/4/4
niżej na stepie 3/3/2/2/1
niżej na stepie 3/3/2/2/1
8/4/4/4/2
7/5/4/4/3
niżej na stepie 3/2/1/2/2
5/5/4/4/3
5/4/4/4/3

3. RDL sztanga 4x6-8
8x35/8x40/7x40/x740
8x35/8x40/8x40/7x35
8x30/8x35/8x40/8x40
8x30/8x30x8x35/7x35
8x25/8x30/8x35/8x35
8x25/8x30/8x35/8x35
8x25/8x30/8x30/8x32,5
8x30/8x30/8x30/7x30
8x20/8x20/8x25/8x25

4. unoszenie tułowia na ławce (prostowniki) 4x
10/8/8/8
10/8/8/8
8/8/8/8
8/8/8
8/8/8
10/8/8/8
10/8/8/8
9/8/8/8
9/8/8/8

5. Podciąganie ketla wzdłuż tułowia+ unoszenie ramion w tył siedząc 4x
4x8kg+3 kg



Zmieniony przez - cod123 w dniu 2018-12-17 12:00:57
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale jak to, żadnych warzyw?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1739 Napisanych postów 2717 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 241274
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
a moze cod dla odmiany wyberz się na saunę, wygrzej się

witaminę d3 łykasz?

taka pora roku, ze nie chce mi się dopada wiele osob
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bziubzius
ja bez góy warzyw jestem psychicznie nienajedzona :P

To ja tak mam bez czekolady ale obecnie na odwyku jestem.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT moniuszko

Następny temat

ćwiczenia po ciąży

electro
Polecane artykuły