mi rozgrzewka przed sw zajmuje z 30 minut (wymachy, wstepne rozciaganie) przewaznie dodatkowo robie jeszcze 2 rundy po 5 minut, takie kondycyjne obwody(non stop przez 5min np 20 sprawli, 30 pompek, 40 siadow w max tempie i tak w kolko przez 5min) tylko jak totalnie nic nie robiles, to po takich 2 rundach w ramach rozgrzewki bedziesz mial dosyc wszystkiego
a przed siłką to z 15 minut, ale do tego powoli wchodze na ciezary, przed kazdym ćwiczeniem z 2 lajtowe serie.
a rozgrzanie to musisz się wczuć :P jak się lekko spocisz i zasapiesz to nic się nie stanie, lepiej mocniej niż słabiej i kontuzje złapać :)
btw nie chce mi sie na silke leciec i chcialem zrobic crossfita
1,5km biegu
100podciagniec
200 pompek
300 siadow
1,5km biegu.
biegać mi się nie che

drążka nie mam w domu. jakiś pomysł jakie dodać 3ćwiczenie? może brzuchy
100pompek 200 brzuchow 300 siadow?