Szacuny
0
Napisanych postów
606
Wiek
35 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
12097
dote 2 można za free ściągnąć ze steama, chyba że ja tak mogłem dlatego, że miałem tam konto i jakieś 2 czy 3 gry zarejestrowane
co do lola to macie niestety rację, dlatego staram się grać głównie cassio bo mogę swoim ulti wygrać cały teamfight więc mniejsza szansa że coś pójdzie źle tzn sam potrafię zj**ać więc czasem nawet i to nie pomaga @zabstyl czemu ch**owo? właśnie moim zdaniem Geralt w tym trailerze zachował się dokładnie tak jakby to zrobił książkowy Geralt, z tym że ten książkowy zareagował by pewnie szybciej
Szacuny
1191
Napisanych postów
8529
Wiek
37 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
108293
kvrwa kostka znówu doyebana po treningu chyba zostane e-sportowcem w lola, tylko brzuch muszę zapuścić większy i na słońce nie wychodzić, to bede e-sportowiec jak w morde strzelił