SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Buli - zjem, poćwiczę, wyśpię sie, a reszta przyjdzie sama:-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44900
kończąc spam u Buliego podpisuje sie pod słowami Antka. sam robilem błedy jak Hekade ze dop*****lalem ciezaru a technika byla raz lepsza raz gorsza. poczytałem na forum, słuchalem mądrzejszych ludzi i odpuściłem, zaniżyłem ciężary a skupilem się bardziej na pracy mięśnia. efekty po jakimś czasie zauważalne, a żebym ciągle robil jak robilem to dalej stałbym w miejscu
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
zajarzyłem Antoś. Dobrze wiedzieć krejzi że nie jestem sam co huyową techniką robi/robił zresztą jak spojrze na przestrzeni czasu to już się w cholere dowiedziałęm o tym pieknym sporcie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
Żaden spam chłopy! Piękna nauka i to dla wszystkich nie tylko dla Hekade, ja byłem na siłce, potem pojechałem oglądać pokój nowy, w weekend nową siłke ogarne i jazda, jutro dam dzisiejszą wypiske.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
antek098
Ja na 20-tkach jestem w stanie spompować klatę i doprowadzić ją nawet do upadku, mimo,że ciężar bardzo mały jak dla mnie.


Otóż to. Każdy myślący człowiek wyłapie tu naukę dla siebie

Hekade do roboty, lepiej późno niż wcale. Jeszcze staniesz na scenie i pozamykasz wszystkim mordy, hehe

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
Witam
wbijcie w 80str dziennika, jest tam kilka fot siłowni, na którą bede od poniedziałku latał
|Fitness syf, ale lepsza taka niż ta co teraz chodziłem



TRENING
Barki
1. Push Press 5 * 6-8
8x30kg / 8x40kg / 8x50kg / 8x60kg / 7x60kg

2.Podciąganie linek wyciągu dolnego do klatki 4 * 8-10
10x27.5kg / 10x30kg / 10x32.5kg / 8x35kg

3. MDS wymach boczny
10x10kg / 10x10kg / 8x10kg

MDSwymach przodem
10x10kg / 10x10kg / 8x10kg

MDSwyciskanie sztangielek 3 * 8-10
15x15kg / 15x17.5kg / 12x20kg

4. MDS wymach siedząc w oparciu brzuchem 60/45/30 stopni 803 * 8-10
10x8kg / 9x10kg / 8x10kg

5. Wyciskanie na maszynie 1 * 100
100x3.5kg



KOMENTARZ TRENINGOWY
P/p ucze sie, jeszcze raz sie ucze, ale dam rade, czuje barki, ale cięzko mi odkładać na barki tę sztange
dalej podciąganie linek, widać na filmie, strarałem sie pracować barkami i czułem bardzo fajnie barki.
dalej mds'y one są tak kvrewsko ciężkie, że masakra...
Jeszcze raz to trzeba powtórzyć, nie sztuką jest targanie dużo kg... Tutaj widać, że 10kg wystarczy do upadku mięśniowego
!



FILMY









dieta!






Zmieniony przez - Buli915 w dniu 2013-08-09 13:22:27
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
szama sie jak zwykle zayebiscie prezentuje, powinnes dostać bana za takie zdjecia

BTW. Patrzylem teraz na tą siłke, nawet fajna ale widac ze to typowo pod fitnesik otworzone
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
ale tania, całodobowa, maszyny do nóg, przywodzicieli, odzwodzicieli( u mnie nawwet maszyny do prostowań nie ma)
Miejsca w chvj, hantle do 36kg tylko, ale wszystkie 4x..
Także, bedzie spoko
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
Siema juz z nowego domu Od poniedziałku nowa siłka Jeszcze jutro sie regeneruje i na pełnej


TRENING RAMION


1.Wycisk wąsko

15x50kg / 12x60kg / 8x70kg / 6x80kg

2.Uginanie ramion ze sztangą (waga samych krązkow nie wiem ile ma łamana)

8x10kg / 8x20kg / 8x20kg / 8x20kg

3. MDS sztangielki franc
8x10kg / 8x12.5kg / 8x12.5kg

/california press
10x26kg / 10x26kg / 10x26kg

/wycisk 3 *8-10
10x26kg / 8x26kg / 8x26kg

6. MDS uginanie ramion supinacja
10x10kg / 8x12.5kg / 8x12.5kg

/nachwyt
8x26kg / 8x26kg . 8x26kg

/młotki 3 * 8-10
8x12.5kg / 8x15kg / 8x15kg

7. Prostowanie ze sztangielką nad głową 1 * 100
100x3kg
8. Uginanie małpi chwyt 1 * 100
100x3kg


20min cardio




KOMENTARZ TRENINGOWY
Rekord w wycisku wąskim, od razu super niespodzianka, czulem moc, dalej uginanie, mocno siedzial mi w głowie i mocno sie skupiałem na tym,
mocne spiecie bicepsa, coś niesamowitego! Dalej mds'y do których szczerze kompletnie nie mam ochoty podchodzić..
ale trzeba, bardzo mocne palenie, bardzo duża pompa, pieczenie dosłowne, coś niesamowitego..
potem 100powt..nie wazne, czy to na nogi czy na przedramie.. 100x to bardzo bardzo duzo repsów...przy francuzie krew niedopływala do miesni!



Filmy














Dieta


Zdjęcia






...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203



Ostatnia fota ze starej siłki, nie do oceny bo nic nie widać,
po prostu Prz dodał to ja też chciałem
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32432 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892895
No pięknie rośniesz, serio Najbardziej czekam na foto pleców, bo zawsze odstawały, a oglądając ostatnie filmiki i widząc wielką poprawę w technice, jestem pewny że progres będzie ogromny
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stopniowany trening objętościowy

Następny temat

Zmiana formy treningu

electro
Polecane artykuły