SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Buli - zjem, poćwiczę, wyśpię sie, a reszta przyjdzie sama:-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
staralem sie zbytnio nie patrzec na szame i co z nia zwiazane bo jak widze co sobie serwujesz to mnie skręca
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
Codziennie to samo Teraz już nie bedą 3posiłki słodkie, tylko 2, bo na śnaidanko bedzie jajecznica+chlebek, ale to i czasu zaoszczędze
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
1.08.2013r.
Niby najprostszy , a najtrudniejszy trening na nowym planie..

Barki
1. Push Press 5 * 6-8
8x30kg / 8x40kg / 8x50kg / 8x60kg / 7x60kg

2.Podciąganie linek wyciągu dolnego do klatki 4 * 8-10
10x22.5kg / 10x27.5kg / 10x30kg / 8x32.5kg

3. MDS wymach boczny/wymach przodem/wyciskanie sztangielek 3 * 8-10
10x10kg / 10x10kg / 8x10kg

4. MDS wymach siedząc w oparciu brzuchem 60/45/30 stopni 803 * 8-10
10x8kg / 9x10kg / 8x10kg

5. Wyciskanie na maszynie 1 * 100
100x2.5kg

+brzuch, 20min cardio


KOMENTARZ TRENINGOWY
P/p pierwszy raz w życiu robiłem, więc nie wiem jak to wygląda.
Ale fajnie weszło, czułem barki dobrze, dalej podciąganie, starałem sie ciągnać to łokciami
weszło bardzo fajnie!!
potem mds, rozwaliły mi barki...Myślałem, że 35kg na wycisku hantli to już fajny cięzar,
a tu mds, 10kg i koniec...> A barki mi tak spompowało, że masakra! Można to zobaczyć na fimie
dalej 100powt, nie wiem czy mi krew nie dochodziła, czy pompa była za duża
czy cokolwiek... Niesamowite uczucie! nie wiedziałem co zrobić z rekami po serii
czy położyć je nogach, czy trzymać w górze... Masakra.



Filmy














Dieta


Nie rezygnuje z ojeczmiennych, raczejj pewne, że przez nie są te bąki, ale kvrwa inaczej nie chce mi sie żarcia trzymać jak jem co innego... Kupie probiotyk, jak nie pomoze to ch**, ludzie mają gorsze problemy

Zdjęcia







...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 113 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54809
Nie chcę przesadnie dupy lizać (ale to zrobię ), ale poprawa sylwetki gołym okiem widoczna. Ciekaw jestem, jak wrzucisz dla porównania foty w pozach takich, jak gdzieś tam na początku wrzucałeś.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
Daj spokój żadne lizanie dupy, (zaraz ci soga wbije)


A tak zero to w pracy hejtuja, widza kawałek ręki w koszulce i mówią ze nic nie rosne, ale mam wyyebane ważne że tutaj wy widzicie poprawę i hubert
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
Siema!!!

Metabolizm nakręcony, tydzień kolejny zaczynamy, więc i kcal dodajemy
(dieta poniżej)


TRENING

Klatka
1. Wycisk sztangi gilotyna 5 * 6-8
8x50kg / 8x60kg / 8x70kg / 8x70kg / 6x80kg


2A. rozpietki skos 30 st. 3 *10-12

12x12kg / 12x12kg / 12x12kg

2B. wyciskanie młotkowe 30 st. 3 * 10-12
10x17.5kg / 10x20kg / 10x20kg

3. MDS wyciskanie sztangielek45/30/poziomo 3 * 8-10
10x20kg / 10x20kg / 8x20kg

4. Wyciskanie sztangi leżąc 1 * 100
100x20kg

+20min cardio


KOMENTARZ TRENINGOWY
Progres wszędzie ciężarowy! Pompa też dużo lepsza, jest super! Gilotyna bardzo mocno napina mi klatke,
po serii czuje jak krew napływa do klatki, potem rozpiętki, spowolniłem faze negatywną, młotki uważam, żeby
nie pracować tricepsami,bo próbują sie wkradać, ale jest dobrze. Po mds'ie od razu poszedłem na sztange
Po 80powt, czułem jakby ktoś mi położył worek cementu na sztange... Pompa na tricepsach, przodzie barków, klacie..
Co za ćwiczenie




FILMY












DIETA
Ww dodane.


zdjęcia
FOto ziemniaczków z wczoraj







...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
oo właśnie dziś kupiłem 1kg ziemniaków, mów jak je zrobiłeś

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
ugotowałem

aaa i przesoliłem, a że młodziutkie były to oskrobałem je, nie obierałem.
Ogólnie mega są ziemniaczki, tylko mam chvjowe pojemniki do roboty, bo są stosunkowo małe i w offy jedynie bede sobie je robił.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
aaa idź Ty w pisdu

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
Ty, ale forme kozak zrobiłeś już, rozyebała mnie ta fota ostatnia w dzienniku ALe nic nie pisałem bo nie chciało mi sie logować w robocie

Serio, progres konkretny robisz
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stopniowany trening objętościowy

Następny temat

Zmiana formy treningu

electro
Polecane artykuły