w czerwcu na sam koniec stukło 2lata, bo właśnie na początek wakacji tak zacząłem jak miałem jeśłi chodzi o diete, może nie o diete, ale o zdrowe posiłki, bo popełniałem mega dużo błędów.
Ale do dziś je popełniam.
Także 2lata bite takkie.
Wcześniej to było bezmyyslne i nieefektywne
Ale do dziś je popełniam.
Także 2lata bite takkie.
Wcześniej to było bezmyyslne i nieefektywne




Ładnie, nawet bardzo!