Plecy grubość + Klatka szerokosc
Podciaganie sredni szerokim nadchw.
11xCC/9xCC/9xCC/8xCC
A. Wiosłowanie podchwytem
8x60/8x70/8x80/8x90/20x50
B. Gilotyna, lekki + na Smithcie
10x40/10x50/10x60/10x70/20x40 & 20x30
A. Wiosło T-Barem, waska, neutralnie
10x50/10x50/10x50/20x25
B. Rozpietki gilotynowe w bramie
15x3/15x3/15x3
A. Sciagnie waskego neutrala
13x13/15x11/??x8
B. Rozpietki klasyczne
20x10/20x10/20x10
+15min Aero
Nie chciało mi sie jzu cwiczyc klasycznym Splitem z partia 1x w tyg. wiec troche pozmieniałem. Teraz wszystko bedzie 2x poza czworkami i barkami

Chciałbym poprawic te nieszczesne łapy i dwojki wiec moze cos z tego wyjdzie.
Co do tren...
Podciagnie wyszło ok, wiem ze ni jak sie to ma do grubosci ale poprostu swietnie czuje to cwiczenie.
Pierwsza SS wyszła jeszcze ok, Drop na Gilotynie tak przeorał cyce ze pierwszy raz EVER czułem takie pieczenia na piersiowych

Od drugiej SS juz miałem jakis stan pod zawałowy, zawroty głowy, serce waliło jak poyebane myslałem ze zemdleje. Wydolnosciowo porazka
Potem troche zluzowałem(poopjerdalałem sie) i tyle
