SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

cvfdbkz / Moge Wszystko

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
shit cos w tym jest...xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453



Plecy grubość + Klatka szerokosc

Podciaganie sredni szerokim nadchw.
11xCC/9xCC/9xCC/8xCC
A. Wiosłowanie podchwytem
8x60/8x70/8x80/8x90/20x50
B. Gilotyna, lekki + na Smithcie
10x40/10x50/10x60/10x70/20x40 & 20x30
A. Wiosło T-Barem, waska, neutralnie
10x50/10x50/10x50/20x25
B. Rozpietki gilotynowe w bramie
15x3/15x3/15x3
A. Sciagnie waskego neutrala
13x13/15x11/??x8
B. Rozpietki klasyczne
20x10/20x10/20x10

+15min Aero

Nie chciało mi sie jzu cwiczyc klasycznym Splitem z partia 1x w tyg. wiec troche pozmieniałem. Teraz wszystko bedzie 2x poza czworkami i barkami Chciałbym poprawic te nieszczesne łapy i dwojki wiec moze cos z tego wyjdzie.

Co do tren...

Podciagnie wyszło ok, wiem ze ni jak sie to ma do grubosci ale poprostu swietnie czuje to cwiczenie.

Pierwsza SS wyszła jeszcze ok, Drop na Gilotynie tak przeorał cyce ze pierwszy raz EVER czułem takie pieczenia na piersiowych

Od drugiej SS juz miałem jakis stan pod zawałowy, zawroty głowy, serce waliło jak poyebane myslałem ze zemdleje. Wydolnosciowo porazka

Potem troche zluzowałem(poopjerdalałem sie) i tyle
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453


Dipsy 4xMAX
Młotki
10x12/10x14/10x16/10x18
A. Uginanie szeroko & wasko
8&8x30/8&8x30/8&8x30 & 8&8x20
B. Prostowanie podchwytem
10x8/10x8/10x8/15x7 & 15x4
A. Drag Curl
12x20/12x25/12x30 & ??x20
B. Prostowanie nadchw. & Rozrywanie liny
15x5 & 15x2/15x6 & 15x2/15x7 & 15x2
Łydki & Przedramiona

+15min Aero

Miały byc rece i dwojki ale zapomniałem o tym drugim
Rece jak rece, ciezkim treningiem tego nazwac nie moge, bardziej przyejmny Pompa rewelacyjna czucie tez swietne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 113 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220582
to ile Ci zajął ten trening? :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
gdzies godzine nie liczac aero
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez nie robie nog jakos sobie zapominam zawsze...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
Naprawde zapomniałem

(Nie)



Dzis wolne.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453


Plecy szerokosc + Klatka grubosc

A. Podciagnie szerokim nachw.
13xCC/10xCC/10xCC
B. Wycisk lekki skos +
15x25/15x25/15x25/15x25 & 15x15
A. Sciagnie szerokim neutralem
12x12/12x14/12x16/??x9
B. Pompki na podstawkach
20xCC/18xCC/~17xCC
A. Sciagnie ultra szeroko nachw.
20x9/20x10/20x11 & drop ale nie pamietam na ilu kg
B. Sq Press talerzami na skos - & Brama H to L
20x10 & 15x4/20x10 & 15x4/20x10 & 15x4
+Jedna seria przenoszenia na 21kg

15min Aero

Nie miałem mocy na trening ale kompletnej porazki nie było.

Przy sciagniach łapały mnie skurcze na dolnej czesci czworobocznego przy sciagniu łopatek wiec mysle ze technika jest ok

Ale dwa treningi na klate w tygodniu to chyba za duzo bo jeszcze dzis czułem lekkie doomsy.

I foća po aero:
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892876
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4-dniowy plan do oceny. Co sadzicie?

Następny temat

plan na rzeźbę

electro
Polecane artykuły