SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

cvfdbkz / Moge Wszystko

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 113 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220582
ja myślałam, że Ty maturalna klasa
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
no bo jestem w maturalnej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
lol ja myslalem ze jestes rok starszy
w takim razie masz przeyebane :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
No bo jestem rok starszy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
1993r.
tylko ze w technikum
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453

Zaczyna mnie podlewac, a przez nabiał mam lekkie rewolucje.
Od nast. tyg. juz nie podbijam kcal, ale zmienie BTW na 3/1/5
a ten nabiał zstanie tak jak był bo nie mam go czym zastapic

Wycisk hantli płasko
10x33/10x33/10x31/12x29/12x27/??x19
Pompki klasyczne
18xCC/18xCC/17xCC/15xCC
Decline SQ Press
15x10/15x10/15x10/15x10/??x5
Rozpietki lezac
15x11/15x10/15x10 & ??x7
Triceps lekko
Łydki

+15min Aero

Nie miałem siły na trening to skupiłem sie na technice, łopatki sciagniete dobra flara i efekt sprezyny był

Reszta:
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
Od nast. tyg. juz nie podbijam kcal, ale zmienie BTW na 3/1/5

no nie wiem czy coś źle patrze ale fatu juz masz jakis 1g/kg

a węgli jakieś 4,5g czyli ztego wynika ze jeszcze podbijesz

chyba ze cos poyebałem to sorry jestem chory więc mózg inaczej pracuje;d
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
ja poj**ałem, nie moge edytowac w tym dzienniku i tak wyszło.

Miało byc "juz nie podbijam kcal fatem" newermajt w sumie, pokombinuje zobaczymy co z tego wyjdzie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453


Hack SQ
Rampa 8 do 95
Front SQ
8x80/8x70/8x70/8x70/20x40
Wykroki chodzone
10x11/10x14/10x17/10x21/20x7 - Nozyce
Syzyfki
15x21 & 15x10 & 15xCC
Prosotwanie siedzac z pauza
15x3/15x3/15x3/??x2
Brzuch ciezko

Bez Aero

Rzeczywiscie przydało by sie te patyki poprawic, zobaczymy czy cos z tego wyjdzie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453


Barki:

Wznosy boczne, up & down the rack
Rampa 16 do 19 /15x23/20x19/20x15/??x11/??x7 - dwie ostatnie siedzac
Wznosy przednie, młotkowe, siedzac
16x7/16x7/16x8/16x8/??x7
Wznosy tylnie lezac
20x10/20x10/20x10/20x10/20x10
Jakis MDS na dobicie

Dwojki:

MCNPN
10x50/10x60/10x70/10x80/10x90/15x70/??x50
Uginanie lezac
20x5/20x5/20x5/20x5/??x4
Wypychanie, p. szeroko, poza p.
20x??/20x??/20x??
Uginanie z przedramionami na... kilkanascie pow. na dobitke


Barki naprawde przetyrane
i ogolnie trening byłby idealny gdyby te ostatnie cwiczenie na dwojki weszło tak jak wejsc powinno, zupełnie go nie czułem

Wszystko było polaczone w SS, a odcinek ledziowy tak spompowany ze musiałem uzywac pasa + wiekszosc cwiczen na barki wykonywac siedzac bo nie potrafiłem ustac na nogach
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4-dniowy plan do oceny. Co sadzicie?

Następny temat

plan na rzeźbę

Shoty
Polecane artykuły