SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1225984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21610 Napisanych postów 30841 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871088
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5438 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388758
top2


























Zmieniony przez - lordknaga w dniu 9/10/2023 11:47:41 PM
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5438 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388758
Michael Kefalianos kiedys i aktualnie.










Zmieniony przez - lordknaga w dniu 9/11/2023 12:41:17 PM
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57921
Kafel miał jeden z najlepszych bicepsów w branży. Gdyby nie paskudna talia (i wzrost) to całkiem dobry był z niego zawodnik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728913
Spotkałem go kiedyś na zawodach-wyglądał kosmicznie ale miejsce wtedy zajął odległe.
Troche niedoceniony kulturysta,mimo pewnych wad ale jakość mieśni miał naprawdę imponującą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2458 Napisanych postów 24191 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402774
Sylwetki najpiękniejszej nie miał to fakt ale formę jaka potrafił przygotować nie powstydził by się nikt z czołówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5438 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388758
nie zyje Neil Currey - brytyjski zawodnik, podobno mial jakies cyganskie korzenie... popelnil samobojstwo - tak teraz twierdza media, startowal w cp i chcial nastepny rok startowac w open, bo czul ze limit wagowy ogranicza jego rozwoj... oleju tez podobno nie zalowal sobie no i spotykal sie kilka lat temu z jakas pl zawodniczka, nie pamietam imienia i nazwiska ani jaka klasa, pamietam, ze zajmowala bodajze wysokie miejsca i chyba dla niej, nawet zamieszkal jakis czas w pl.

2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2458 Napisanych postów 24191 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402774
Nie mogłem skojarzyć gościa w pierwszej chwili ale nazwisko znajome. Sarcev często wrzucał jego foto, taraz juz pamuatam, gosc świetnie wyglądał no i mlody chłopak można powiedzieć bo 34 lata dopiero
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2598 Napisanych postów 5129 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78468
Lubiłem Kefialianosa! Pamiętam Muscular Develepment i relacje z imprez - zawsze fajnie przygotowany i (subiektywna ocena) sympatyczny się wydawał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2006 Napisanych postów 19863 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732175
Lista zawodników kulturystyki Open konkursu Europa Pro 2023, który odbędzie się w najbliższą niedzielę w Alicante

Khaled Al Kazem
Ali Jalil Naser Al-Zarqani
Nathan De Asha
Giovanni Azpeitia
Simone Bassanelli
Andrea Bolzoni
Tim Budesheim
Robert Burneika
Volodymyr Byruk
Maik Ciesla
Roman Fritz
Regan Grimes
Dorian Haywood
Mark Joyce
Theo Leguerrier
Pablo Llopis
Mikhail Maslov
Artem Pakhniuk
Dennis Reinhold
Tomas Tabaciar
Antonio Valero Tuinenburg
Jan Turek
Liang Yan

2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

forma lato