SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1215482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Panowie co to za parodia ?? Za co oni już teraz rozdają karty pro ??



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870248
To jeszcze lepsze jaja chyba w tym elite pro, gdzie teraz w weekend można było wygrać pro na Arnold Classic. I w klasyku wygrał mój znajomy z siłowni, który nawet przy mnie wygląda słabo Ja nie wiem jak niski poziom tam już musi być

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
O ja cię pierd..... to już przegięcie na maksa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 41 Napisanych postów 91 Na forum 212 dni Przeczytanych tematów 2087
Ty prz1993 już nie bądź taki skromny, pamiętam Twoje foty jak wrzuciałeś, gdzie byłeś chyba bez towaru / z krótkim stażem i już wyglądałeś jak młody Mark Walberg z reklamy Calvin Klein, potem jak dowaliłeś mięcha to juz było pro. Także ten kolega nie wygląda jakby ćwiczył przy Tobie.

A tak swoją drogą, czasy się zmieniają, karty rozdają jak cukierki dzieciom, ale też co mi się rzuciło w oczy, za 4 tygodnie Olympia, kulturyści powinni być wycieńczeni i skupieni tylko na jednym celu, a tutaj co rusz filmiki, fotki, wcale nie wyglądają na zajechanych / zmęczonych itp. Nie wiem, takie jakieś odczucie mam że to dziwne. Kiedyś na fotkach przed Olympią każdy z twarzy trup, ledwo stał na nogach, a tutaj chłopaki jeszcze mają siłę się kłócić, który wygra.


Zmieniony przez - kadafi2 w dniu 2023-10-15 20:01:53
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
wincol
Panowie co to za parodia ?? Za co oni już teraz rozdają karty pro ??







moj najulubienszy influencer/motywator/coach wreczal nagrode

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
prz1993
To jeszcze lepsze jaja chyba w tym elite pro, gdzie teraz w weekend można było wygrać pro na Arnold Classic. I w klasyku wygrał mój znajomy z siłowni, który nawet przy mnie wygląda słabo Ja nie wiem jak niski poziom tam już musi być






to jest jakis zart?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
typ z mega slabym genem ma teraz ta karte i co on moze z nia zrobic? dupe se za przeproszeniem podetrzec? w jakiej kategorii on bedzie startowal, nawet w tym elite? bym chcial zobaczyc reszte obsady z jego klasy, mega ogorki musialy byc te cale ifbb.eu czy jak tam sie to zwie - elite? to jest cyrk na kolkach, odemnie z wyspy tez tam polecialy zawodniki/niczki i to takiej jakosci ze jak by startowali w regionalnych zawodach nawet u mnie z 5-6 lat temu to sylwetki na top3 od konca listy, mega kpina ale fil0n i reszta krasnali musza sianko mielic

moj kumpel startowal w elite pro jako open i chyba startowal ten gosc od modzelewskiego, ktory nie ma tricepsow, juz nie pamietam jak on sie nazywa, wynikow niestety nie znam.

a zwyciezca klasyka, ktorego fotki wrzuciles, co zgarnal karte pro, to moge mu z calego serca pogratulowac, teraz bedzie mogl zmienic profil na instagramie na ifbb_PRO


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 10/15/2023 11:40:10 PM
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Po prostu nie ma chętnych do startowania.
Nowi zawodnicy wolą sie w instagramie lansować,niż sprawdzić swoją rzeczywistą formę na zawodach,jest teraz niechęc do jakiejkolwiek rywaizacji,która może zakłócić swój mentalny wizerunek.

I raczej to będzie coraz bardziej postępować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731762
Krizanek 3 tygodnie przed Mr.O

3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium