SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1214229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731700
Bill Pearl, kiedyś szef wszystkich szefów w kulturystyce, skończył wczoraj 90 lat.

Galeria Billa-
https://www.sfd.pl/Bill_Pearl-t104181.html







Zmieniony przez - Possible w dniu 2020-11-01 15:26:55
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2349
Wczoraj w British Grand Prix wygrał James Hollinshed, Regan Grimes drugi. Zawody miały być w weekend ale przesunięto na 3-4.11 Dziwię się że nie założono tematu.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Mogłeś założyć :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5380 Napisanych postów 15400 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388176
widzialem te wyniki szkoda grimesa, bo jego sylwetka podoba mi sie bardziej niz hollingsheda, ale tylem lysy byl lepszy... ogolem zaj**iste zawody, w open chyba 7 zawodnikow, aka the giant byl 4 i to jest jego najwyzsze miejsce w zyciu na zawodach pro w amatorach tez widzialem, ze w niektorych kategoriach po 1-2 osoby no i na pro duzo osob nie dolecialo, bo swinski blondyn johnson, podniosl restrykcje i np. obaid nie mogl leciec i pewnie kilku innych.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522662
Lewis Yates, syn Doriana aktualnie. Miały być jakieś zawody NPC i celowanie w kartę pro, ale jak na razie ucichło...




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522662
Wspomnień czar, czyli kiedyś to było
Mistrzostwa Europy 1987 i świetny układ drużynowy reprezentacji Czechosłowacji, dziś już takich rzeczy się nie spotyka na zawodach. Z lewej strony genialny Pavol Jablonicki, weteran kulturystyki, praktycznie całe życie w świetnej formie, nawet po zakończeniu startów.




Dowolny Pavola:




galeria Pavola Jablonickiego w dziale archiwalnym => https://www.sfd.pl/Pavol_Jablonicky-t278249.html#post-0 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5380 Napisanych postów 15400 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388176
dobry kanal juz kiedys mowilem, ze jak chodzi o open bb, to wyglad pavola(ogolny) to jest dla mnie nie do pobicia, wygladal zdrowo, obwody super, talia osa - jeden z idealow mojej sylwetki no i chlop tez byl pro i dostal pro w czasach, kiedy to byl mega wyczyn, jak na tamte czasy i biedna slowacje, cwiczyl gdzie sie dalo i wygladal mega w sumie od juniorow az po seniorow, gdzie ostatni raz w pro startowal chyba po 50, kowal wlasnego losu i 'hardworker' a nie ci dzisiejsi kulturysci... nie dosc ze wygaldaja jak karykatury, 165cm wzrostu z wystajacymi bebnami, wpieprzaja jak wieprze, kuja gramy towaru dziennie - niestety ciezkiej pracy a przedewszystkim GENU nie zastapisz sokiem, nie wazne ile i czego bedziesz bil, z genem sie trzeba urodzic ale 99% dzisiejszych zawodnikow, nie przyjmuje tego do swoich lbow. lepiej zakladac pierscionki od liczenia krokow + wibramy na przerosniete stopy od hgh i udawac guru online i wrzucac swoje przefiltrowane fotki a pozniej na zawodach weryfikacja i top3 od konca albo no show, bo zobaczyl, ze ci z genem na insta wygladali gorzej

straszne rzeczy sie dzieja na dzisiejszych zawodach i kazdy pomalu traci zainteresowanie, bo kto normalny chce ogladac taki cyrk? no chyba ze dla beki karakany z brzuchami, ludzie bez genu z ktorych towar az kipi + bikini z meskim bikini i teraz najnowsze konkurencje typu garniaki z jeansami




Zmieniony przez - lordknaga w dniu 11/8/2020 11:07:04 PM
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Dobre podsumowanie! Dla mnie wzorem i wizytówką Golden era vol. 2 (dla niektórych w sumie vol. 1) jest Shawn Ray. Nie był freakiem, ale forma, proporcje, pozowanie to po prostu poezja. Przy całym szacunku dla Ronniego i jego osiągnięć - u mnie zaraz po efekcie wow było w nim cos odpychającego, co nie pozwalało na zupełny zachwyt. Pewnie spadną zaraz na mnie gromy ;) ale od tego jest to forum :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5380 Napisanych postów 15400 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388176
u colemana mnie odpychal ten jego bemben + wyglad jego 6packa(ktorego zmienic nie mogl) ogolem gora miesa ale przez ta talie wygladal mega dziwnie a spieprzyl sie jakos po roku 2001

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731700
Zawsze będę mówił że dwóch zawodników w historii bb którzy powinni zostac Mr.O, to Ray i Nasser. Shawn w 1994 roku miał życiowa formę, Yates był po zerwaniy bicepsa co bardzo wplynelo na ogólny jego wyglada. Przez tą kontuzje nie mógł się przygotować tak jak sobie to założył. Ale i tak wygrał z perfekcyjnym Rayem. Prezent dla niego od sędziów, tytuł Mr.O który powinien zdobyć Shawn . Dwa lata później Ray również powinien wygrać. Sylwetka Raya według mnie nie miała sobie równych w tamtym czasie, wyjatkowa elegancja w prezencji, ( chyba tylko Makkawy mu w tym dorownywal) plastyczna, fantastycznie dopracowana szczegółowo, symetria i proporcje wszystko ze sobą wspolgralo. Yates go lekceważył, mówił że się nie rozwija, że j st mały, inni mówili że ma słabe barki, pewni znani dziennikarze zafascynowani Yatesem mówili że Ray jest tylko wypolerowany że nie robi wrażenia masa, że nie zasługuje na tytul.., a poszarpany Anglik
zasługiwał na miano najlepiej zbudowanego kulturysty na świecie.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium