SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1215514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 334 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10710
Niech dożyje w niezłej formie do 24 r.ż, to zobaczymy ile jest wart :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 109 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5288
Co by nie mówić to chłop robi postępy w zastraszającym tępie.
Abstrah**ąc od skutków zdrowotnych to zdecydowanie warto obserwować. Chociażby ze względu na podejście do dopingu. Nie czai się co do śrosków i dawek i nie p******i o garści supli jako ,,prozdrowotnej profilaktyce".
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
zaj**iscie sie go slucha i oglada ale gosc ma bardzo nie zdrowe podejscie, mleko czekoladowe chleje na litry dziennie, do tego mocno opryszczony ale jest pod dobrymi skrzydlami teraz, no i nie owija w bawelne, ze jest natural na trt czy inne bajki i jak widac, mowienie prawdy sie sprawdza bo following ma a odslony na jutube po setki tysiecy na pojedynczy film i z nikogo sie nie nabija tylko pokazuje swoja sciezke.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Jakie ma parametry ,wzrost,waga?
Nie idzie czasem śladami Justina i Dallasa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 41 Napisanych postów 91 Na forum 212 dni Przeczytanych tematów 2087
No właśnie, gdzie on do klasyka, dla niego tylko open. Ale nie wiedziałem, że on chce startować, myślałem że to jakiś koleżka co sobie wali dużo towaru, żyje kulturystyką, ale ot tak - bo lubi, a nie że ma zamiar startować. Niech zdrowie się go trzyma. Dzisiaj młodzi mają fajne możliwości, ma kasę na kulturystykę po prostu z vlogowania.

A co do pryszczy, taki gen do tego sajdu (bo raczej to nie kwestia nietolerancji pokarmowych) - za to jaką ma bujną czuprynę. Ja mam odwrotnie :)


Zmieniony przez - kadafi2 w dniu 2023-11-25 17:59:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
On nic nie mówi o startowaniu. A Baumstead i Kalecinskiraczej polewali z niego.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 109 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 25021
A propos że w Polsce nie ma genetyków. Ogladaliscie najnowszy film wk z największym naturalem świata?^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
ja ich nie ogladam, jakos nie trawie tej ekipy, szacun ze robia kase.

sulek i czupryna to nie wiem, ma te klaki pod czapka ale ona chyba przyklejona dozywotnio do tej bani tez meczylem sie nascie miesiecy ale nie mialem az takiej pizzerii jak on na skorze, teraz lepiej sie on prezentuje, jak abiad sie nim zajal.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870253
I dobrze ze nie oglądasz, bo jakbyś zobaczył ten materiał, to straciłbyś do nich resztki szacunku, takie głupoty tam pyerdolą. Ja oczywiście też nie ogladam, widziałem tylko odpowiedź Czechowicza na to, mądrą zresztą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
tego goscia tez nie ogladam widzialem ze nutella natural chce sie do nich podpiac
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium