SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1219774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15424 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388414
to prawda, ray mial swietne proporcje ale byl poprostu za maly ja mam z nim fotke z 2018(przynajmniej mialem na muscle contest w irlandi, byl spikerem) i doslownie koles jest wielkosci dziecka dorian wyglal przy nim jak ojciec z synem... ale pozrywany z wystajacym bebnem taki tytul dostac? a co z nasserem odwalili to w ogole, yeates wygladal jak abominacja, on nawet top3 nie powinien miec wygladajac jak kupa a dali mu tytul
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1982 Napisanych postów 19839 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731906
Mały ale zasługiwał na tytul. Wielu małych wygrywało wcześniej z dużo większymi w różnych prestiżowych konkursach. Nawet w Mr.O. Tak powinno być, wszyscy Open, żadnych podkategorii, żadnych pobocznych konkursów. Mr.O to najlepszy z najlepszych.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Jestem tego samego zdania. Jedna kategoria, ale wiele czynników branych pod uwagę. Wtedy taki Ray miał takie same szanse co np. DY, dzisiaj by to nie przeszło.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15424 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388414
dzisiaj to wygrywa mro, ktory ma mase kilkunastu kilogramow mniej niz coleman i kilkunastu wiecej jak haney a nogi ma gorsze niz obaj mr.leser, ktory od zdobycia karty pro, obilaj sie jak mogl i cwiczyl jak cyrkowiec. pamietam jak ogladalem jego filmy od bsnu z 8 lat temu, to myslalem ze ze smiechu pekne, gen ma ladny ale dalej sie nie przemecza na silowni, 3 ahmedow mu na oxygenie zaklada i sciaga ciezary + pomaga w tych jego "wymuszonych" ruchach, ktore wymuszone sa chyba jego lenistwem no i magiczne foty ze sracza na oxygenie tez mnie nigdy nie przekonywaly, bo tam juz z 5 wygladalo jak by mialo wygrac mro a pozniej wyszlo jak wyszlo, na scenie nie pozuja od lustra pod zarowka jarzeniowa.
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Haha prawda :) mi Oxygen kiedyś naprawdę wydawał się magiczną kuźnią talentów :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1982 Napisanych postów 19839 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731906
lordknaga
...3 ahmedow mu na oxygenie zaklada i sciaga ciezary + pomaga w tych jego "wymuszonych" ruchach, ktore wymuszone sa chyba jego lenistwem no i magiczne foty ze sracza na oxygenie tez mnie nigdy nie przekonywaly, bo tam juz z 5 wygladalo jak by mialo wygrac mro a pozniej wyszlo jak wyszlo, na scenie nie pozuja od lustra pod zarowka jarzeniowa.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15424 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388414
dobra, koniec tego szydzenia bo offtop jak zwykle zrobilem wrzucam swieze foto molnara tutaj a nie w jego temacie





Zmieniony przez - lordknaga w dniu 11/9/2020 5:37:16 PM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Kosior jak zwykle!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
A swoją drogą to co to były za zawody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1982 Napisanych postów 19839 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731906
Trofeo2Torri
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium