SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1219452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Nogi tyłem ma najlepsze. Gdyby nie to to byłbym pewny Jackeda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388400


1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
Nie wiem jak można tego pokrakę tak wysoko stawiać.. to że zrobił dobra formę czy ma dobre plecy na tle tej całej pokracznej sylwetki to nie powinno mieć znaczenia w ogóle. Tym bardziej że pod względem estetycznym Dauda i Jacked zjadają go na śniadanie.. masakra jakaś. Powinien walczyć o miejsce max 4-5.
Wygrana powinna się toczyć miedzy w/w i tu nawet nie powinno być dyskusji że może być inaczej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388400
wincol
Nie wiem jak można tego pokrakę tak wysoko stawiać.. to że zrobił dobra formę czy ma dobre plecy na tle tej całej pokracznej sylwetki to nie powinno mieć znaczenia w ogóle. Tym bardziej że pod względem estetycznym Dauda i Jacked zjadają go na śniadanie.. masakra jakaś. Powinien walczyć o miejsce max 4-5.
Wygrana powinna się toczyć miedzy w/w i tu nawet nie powinno być dyskusji że może być inaczej


i pewnie wygra

ja bym dal andrewa na 1 a daude na drugim ale mozna ich by bylo zamienic miejscami i tez bym nic zlego w tym nie widzial a sylwetka walkera jako caloksztalt nie patrzac na forme a na proporcje itd to jest poprostu dramat.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 3/4/2023 4:51:37 PM
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388400
Wrzuce kilka co znalazlem z top3.




















Zmieniony przez - lordknaga w dniu 3/4/2023 10:23:12 PM
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96 Napisanych postów 612 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29458
Dawno nie było konkursu że wszyscy w dobrej formie tak jak dziś.w takim wypadku clarida nie ma nic do gadania.Walker zyciowka i obstawiam że wygra.mi sylwetka jackeda jakoś nie podchodzi...sam nie wiem dlaczego.ale dauda przegrywa z nim formą.obstawiam Walker,jacked,dauda,ramy,clarida.
1

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
Jak Walker wygra to będzie profanacja kulturystyki.. tyłem wcale nie wygląda lepiej jak Jacked czy Dauda a juz na na pewno nie na tyle żeby to dało mu wygrana a przodem na tych kaczych , krótkich nóżkach wygląda jak karykatura kulturysty. Poza najszerszy przodem to w ogóle szkoda komentować


Zmieniony przez - wincol w dniu 2023-03-04 23:51:25
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388400
walkera juz rok temu arnold "oszczal" jak nie chcial poczekac na rodzicow nicka, zeby zdjecie na scenie zrobic.

z tego co czytam, to ogolem arni, nie trawi jego sylwetki i w jakim kierunku to idzie, wiec moze wsadzc paluch w sedziowanie i kazac im za przeproszeniem "spi*****ac" jesli dadza mu korone, przy 2 tak swietnych x-menach... na mro on sie lepiej prezentowal, bo byl rownany do 2 niskich zawodnikow, ktorzy z proporcjami tez na bakier(moze lunsford jeszcze jakos wyglada) ale tutaj sylwetkowo oni go poprostu zjedli, forme tez moze ma ciut lepsza jak jacked(przynajmniej na fotach) ale on wyglada przy nich jak pomylka... jak by w ogole innej bajki sie urwal przynajmniej dla moich oczu.

trzeba pamietac, ze to zawodowy szwarcengera, i moze nie chciec, zeby walker byl ich zwyciezca i nie chce wiecej promowac takiego wygladu jako - mistrza i glownego zwyciezce a jak wiadomo, on umie gadac, w koncu byl gubernatorem


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 3/5/2023 12:28:28 AM
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388400
z teraz, ramy podobno duzo lepiej niz na prejudging i ma szanse wpasc do top3, jego pozy a szczegolnie nogi bokiem, to jest inna liga niz reszta...

2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388400
dauda zapisal sie w kartach historii jako pierwszy "brytyjczyk" ktory wygral AC.

Top6:

1. Samson Dauda
2. Nick Walker
3. Andrew Jacked
4. Big Ramy
5. Shaun Clarida
6. Akim Williams




walker dostal nagrode za najlepsza poze most muscular 10kafli dolcow, szkoda ze nie musial oddac tez 10k za najgorsze most muscular wszechczasow






jacked dostal tez 10kafli dolcow, za najlepsze pozowanie ogolem, chyba szpagat przy takim gabarycie robi robote








maly bonusik na koniec mojej miernej "relacji" fotka po rozdaniu nagrod, na scenie z samym wlodarzem/gubernatorem





Zmieniony przez - lordknaga w dniu 3/5/2023 4:16:23 AM
4

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium