SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1215438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
W super cięzkiej

Tu aktualny filmik zaraz po zawodach



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731762
Czechowicz zajmuje drugie miejsce, a ten Rumun którego wrzuciłem wcześniej jest już zawodowcem ponieważ wszedł do pierwszej trójki w innych zawodach jakiś czas temu.
Dla mnie Czechowic jest lepszym zawodnikiem . Kwestia wyboru zawodów..
.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Possible


A ten Rumun, Dogaru, ( gdzie on zgubił najszerszy?) to nie mam pojęcia jakim sposobem on otrzymał karetę Pro..



Zmieniony przez - Possible w dniu 2023-09-16 20:20:07


Ten gość wygrywa zawody I kartę pro ??? Jak w ogóle to możliwe?? Dramat jprd kiedyś to jako amator nie miałby szans ... a już myślałem ze jednak coś się zmieni na plus a tu nadal coraz gorzej jest

Zmieniony przez - wincol w dniu 2023-09-16 23:01:14
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
spokojnie, obaj maja sylwetki jakie maja, ale teraz tez liczy sie prestiz konta na ig a nie tego jaka forme i wyglad masz, czechowicz bedzie pro pewnie po nastenym starcie na podobnej imprezie, tylko jak juz pisalem i pisalem to u kilku naszych zawodnikow, gdzie on chce startowac z takim wygladem? on by byl sredni w elite pro a co dopiero NPC, wolski czy tomczuk wciagaja go nosem a sami praktycznie co zawody zamykaja stawke, chociaz wolski chyba ostatnio nawet w polowie byl.

to jest inna liga a czechowicz niestety swojego genu nie przeskoczy. nie wiem ile on wazy, bo startowal chyba w over102? to by musial startowac w open chyba ze jak wielu celebrytow, chce zdobyc karte, zeby dopisac sobie na ig 'npc pro' i na tym zakonczyc kariery a sciagac wiecej klientow na prowadzenie jak zrobil np. stuglik, chociaz sylwetkowo stuglik tez imo by czechowicza w formie ogral.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 9/17/2023 10:12:10 AM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Wiadomo-chodzi o kase a kasa bardziej psuje sport i sportowców,niż jakikolwiek doping.

Teraz Małecki chce znów wrócić....

Ale to chyba juz się nie uda-swoje 5 minut juz miał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731762
Wesley Vissers wygrał kategorie Classic Physique w konkursie Europa Pro 2023 w Alicante

Pierwsza piatka

1.. Wesley Vissers
2. José Maria Mete Bueriberi
3. German Pastor
4. Roberto Martinez
5. Ruben Lopez Reyes








Zmieniony przez - Possible w dniu 2023-09-17 20:21:23
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731762
Vissers wygląda świetnie. Według mnie ma jedną z najlepszych, jak nie najlepsza twardość mięśni i separacje w tej konkurencji. Gdyby nie ta talia, byłoby perfekt..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
No dokładnie,ogólnie warunki ma niesamowite. Z tego co pamiętam to nogi mogło by być trochę większe jeszcz ale chyba coś poprawił w tym temacie nie ?
To jak jest pocięty i dojrzały to najlepiej widać na.zdjeciach przed zawodami które wrzuca , wygląda jakby grama tłuszczu na sobie nie miał , te ze sceny po nałożeniu bronzera tego nie oddają.


Zmieniony przez - wincol w dniu 2023-09-17 21:35:13
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
masti
Wiadomo-chodzi o kase a kasa bardziej psuje sport i sportowców,niż jakikolwiek doping.

Teraz Małecki chce znów wrócić....

Ale to chyba juz się nie uda-swoje 5 minut juz miał.



ja za tym krasnalem nigdy nie przepadalem, te jego odpaly na jutubie jak kogos tam bodajze od gejow wyzywal i cos tam darl lacha z innych cwiczacych, dalej ten przypal na NY pro gdzie sobie poszedl zwiedzac miasto w czasie jak mial byc na scenie i sam sobie nawet miejsce przydzielil po zawodach konczac na zebraniu pieniedzy, zeby mogl startowac - ten temat to jest dla mnie dno dna, nie masz siana na startowanie to nie startuj a nie zebrasz online a ze ludzie d****e i wplacaja, to juz inna historia.
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
Possible
Vissers wygląda świetnie. Według mnie ma jedną z najlepszych, jak nie najlepsza twardość mięśni i separacje w tej konkurencji. Gdyby nie ta talia, byłoby perfekt..


on ma bardzo fajna sylwetka - taka klasyczna, tylko ta talia wlasnie... no i biepsy tylem jak robi, to strasznie dziwnie wyglada - nie mam pojecia czemu

madelman 2gi u siebie na podworku, ciekawe czy dalej chodzi na wazenie w peruce
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium