SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1225479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Wiadomo-ale nie wszyscy to wiedzą i dlatego czasem powstają legendy kulturystów w oparciu o takie zdjęcia a nie rzeczywistą formę.

Adolf na zawodach jakoś super się nie wyróżniał-było widać,że w trójce będzie ale czy pierwszy?

Jak widać można było dość łatwo na pozór zdobyć karte prow Padze-np Andrzej Kołodziejczyk spokojnie by to zrobił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732140
Warto odnotowac sukces naszego rodaka Bartosza Gurana, ktory wygral kat. +90 na miedzynarodowych zawodach BFC Adel Cup 2016 w Czechach. Gratulacje




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5435 Napisanych postów 15462 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388739
masti ja wlasnie sam sie dziwie ze kolodziejczyk nie jest pro, dla mnie wsrod polakow jego sylwetka jest najprzyjemniejsza, jeszcze tylko dolozyl by troche na nogi i w ogole by bylo super

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Tylko ,że bycie Pro w naszym kraju a nawet w Europie specjalnie wiele nie daje oprócz splendoru.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5435 Napisanych postów 15462 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388739
to nie tylko w europie, tylko bycie ifbb pro ogolnie na calym swiecie za wiele nie daje,placisz za karte za zawody a zeby miec z tego jakis pieniadz na + to elita swiatowa, w usa od paru lat fabryka prosow, ludzie smigaja na 2-3 prace zeby wystartowac w zawodach za psie nagrody, a poziom jest taki ze nie tylko wydajesz multum na szame ale i na srodki,do tego jak masz rodzine,dzieci... w ogole nie ma sensu a przez social media pro 20-30 lat temu zarabiali krocie, gdzie teraz to jest w ogole nie oplacalne.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
I dlatego ten sport nie jest warty świeczki. Trenować dla siebie , nie truć się zbytnio i tyle, bo nawet jak się startuje to i tak zazwyczaj wygrywają układy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Pewnie chcą to jeszcze bardziej rozkręcić a potem co lepsze zawody będąą płatnie do oglądania przez internet.

Teraz pewnie klientów za dużo by nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
Kulturystyka dobre hobby dla bogatych i zdrowych oczywiście. Ale 90% dokłada do tego interesu. Można powiedzieć ze szeroko pojęta czołówka z tego żyje a nawet więcej - ma się całkiem nieźle. Wiec jeśli masz dobre zdrowie i "trochę" kasy na zbyciu zostań kulturysta :P , no i oczywiście jeśli Ci się chce :P bo są inne nie powiem przyjemniejsze sposoby na wydawanie kasy niż nadwyrezanie swowego zdrowia ;) celowo pominąłem kwestie "robie to bo to kocham" czyli zamiłowania bo jak nie ma kasy czy zdrowia to zamiłowanie raczej na niewiele się zda. Oczywiście moja myśl dotyczy tylko tzw "bycia kulturysta" czyli trening starty przygotowania , bo zawsze można trenować dla własnej satysfakcji bądz wyrobiajac sobie w przeszłości nazwisko w kulturystycznym światku i niestroniąc w dalszym ciągu od towaru robic dobry hajs... niekoniecznie startujac co zresztą znamy przypadki juz niejeden :)

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5435 Napisanych postów 15462 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388739
host - jak na moje nie 90% a 99 doklada do tego interesu... masz tez dzianych amatorow co praktycznie nigdzie nie startowali a rozmiarami nie odbiegaja od dobrych prosow, carlitoxxl, guy shaffer, craig golias i jeszcze znalajdziesz paru.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
lord - no w sumie racja te 10% to chyba zbyt optymistyczna wizja jednak , w sumie co kto lubi.
1

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium