SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1229508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5478 Napisanych postów 15496 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388993
kadafi2 - z tym jego most muscular, to mi sie zdaje ze on go nie robi, bo tak to lapami zaslania ten rozrosniety zoladek poza, ktora go pograza najbardziej to najszerszy przodem - wyglada imo nie zle a tragicznie.

co do lady, to nie wiem co on robi jako kulturysta, bo ciagle wrzuca foty to forme ma swietna i swietnie sie prezentuje ale wlasnie w npc nie ma dla niego miejsca, za duzy na 212 za maly na open, i tez wspomniany przez ciebie smerf, imo to bedzie taki sam npc pro jak malecki, zgarnal karte ale sukcesow jakos nie widze - moze sie myle, tak samo ma jak wlasnie lada i jeden nasz juz zapomniany pros, ktory teraz jest influencerem za duzy na malych, za maly na duzych a cp to nie mamy nikogo i nie widze nikogo.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 107 Napisanych postów 624 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29616
Pewnie będziecie wiedzieć...jak się nazywał polski kulturysta swego czasu porównywany z Wolfem. Myślę że to mogło być koło 8 lat temu.mial jakieś problemy zdrowotne i później przestawił się o 180 stopni na zdrowe życie. Opowiadał w jakimś programie o tym jaka kulturystyka jest niezdrową.wydaje mi się że miał też problemy psychiczne o których tam opowiadał. Nie mogę sobie przypomnieć a pamiętam że to chyba największy talent był od kilkunastu lat
2

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5478 Napisanych postów 15496 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388993
tez bym mial problemy psychiczne jak bym wygladal jak bialy flex wheeler i jadl 6x dziennie - brokul,ryz,kure i zyl jak mnich i przegral mp z typem ktory wyglada jak shrek bez nog i tricepsow - piechowiakiem


nowotarski, on ma chyba dalej tutaj na forum swoj temat, nie pamietam nicka, bodajze "nowoto" co tam mu sie odkleilo w tym lbie to nie wie nikt, podobno byl a moze i jest dalej medium i moze rozmawiac z duchami, przynajmniej takie sluchy chodzily - i tutaj nie wkrecam nikogo dla beki.
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2040 Napisanych postów 19881 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732345
Nowotarski pamietan, ale żeby on był takim wielkim talentem? Wyglądał dobrze,potężne barki miał z tego co kojarzę.
On chyba po zerwaniu z kulturystyka po jakimś czasie wrócił do treningów, i znowu zerwał? Pamiętam też ten jego uduchowiony wywiad.
Sam nie mam pojęcia co z nim się dzieje,jakoś zniknął z radarów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5478 Napisanych postów 15496 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388993
dla mnie wygladal swietnie, moze poza talia czasami, teraz z takim wygladem, by mial pro w npc z palcem w d*pie

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 183 Napisanych postów 6033 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129179
Possible
Nowotarski pamietan, ale żeby on był takim wielkim talentem? Wyglądał dobrze,potężne barki miał z tego co kojarzę.
On chyba po zerwaniu z kulturystyka po jakimś czasie wrócił do treningów, i znowu zerwał? Pamiętam też ten jego uduchowiony wywiad.
Sam nie mam pojęcia co z nim się dzieje,jakoś zniknął z radarów.


Fakt zniknął z sceny kulturystycznej odnalazł nowa pasję został tatuażysta :)


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 49 Napisanych postów 104 Na forum 237 dni Przeczytanych tematów 2874
lordknaga
a cp to nie mamy nikogo i nie widze nikogo.


No właśnie jest Damian Kuffel, ale kurde. Sam trener Adam mówi o nim, że on jest stworzony do open a nie cp, sam nie wiem jak on się wyrabia w limicie. Ale póki co, to najlepszy cp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21630 Napisanych postów 30857 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871349
W zasadzie taki najlepszy jak i Bomert. Obaj byli na Olympi, i obaj te same miejsce zajęli. Z tym że dla mnie Bomert ma właśnie typowo klasyczna sylwetkę. Ale bardzo wolno się rozwija, jeśli w ogóle, bo widać, że nie przywiązuje takiej uwagi do bb jak Kuffel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5478 Napisanych postów 15496 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388993
bomert to taki klasyk ale nie cp on chyba od lat zadnego progesu nie zanotowal a kufel jw. napisane, on pasuje do cp jak piesc do nosa niestety, musi dolozyc niemalo masy i jedyna opcja z jego wzrostem to wlasnie open a chyba chlop jest mlody jeszcze?
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21630 Napisanych postów 30857 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871349
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

forma lato